Filtreleme

Fiyat

Marka

Şehir seçimi

Duş Başlığı ve Paneli

Duş Başlığı ve Paneli
Banyolarımızda yaşadığımız en büyük sorunlardan biri duş spirallerimizin kısa sürede patlamasıdır. Duş
Başlığı ve Paneli bu konuda bizim kurtarıcımız aslında. Çünkü spirallerin çok kısa sürede patlamasının en başlıca sebebi duş esnasında farkında olmadan spirali gerdirmemiz. Ortalama 150cm olan spiraller sıcak suyunda etkisi ve gerdirilme ile kolayca patlıyor.
Panellerde ise öyle bir sıkıntı yaşamıyor olacağız çünkü yukarıda ki yağmurlama prensibi ile çalışan tepe duşu bize keyifli bir duş almamızı sağlayacak. Bazı panellerde kompakt kabinlerde bulunan sırt masajı sağlayan su jetleri mevcut. Bu su jetleri ayarlanabilir olması sayesinde sıcak suyu vücudunuzun istediğiniz bölgelerine su masajı yapmanızı sağlıyor. Duş başlığı ve paneli kendi aralarında kendinden ankastre bataryalı ve solo bataryalı olarak iki çeşit olarak piyasada yoğun bir şekilde satışları mevcut. Hangi marka duş paneli almalıyım diye düşünüyorsanız eğer sektörün en iyi iki markası Eca ve Artema ürünlerini tercih edebilirsiniz. Fiyat olarak biraz daha düşük maliyet isteyen kullanıcılar için Tema, Newarc, Hydrocabin markaları tavsiye edilebilir. Ürün seçerken dikkat etmeniz konular aldığınız ürünün garantili olmasının yanı sıra yukardaki tepe duşun ve el duşunun kireç kırıcı özelliğine sahip olması.
Ürünün kireç kırıcısına sahip olduğunu duş yüzeyinde su çıkan deliklerin el ile hissedilir şekilde kauçuk olması gerekli kauçuk bölgeye elinizi sürdüğünüzde kauçuklar orda biriken kirecin kırılmasını sağlayacaktır. Dikkat etmemiz gereken başka bir konuda montaj esnasında panellerimizin arkasındaki temiz su çıkışlarına filtreli ara musluk kullanmamız ürünümüzün sağlığı açısından önemli bir etken.

23
Cooke&Lewis CL53276

Yorum yaz

Cooke&Lewis CL53276 5+1 F Dressy Duş Sistemi

  • Karşılaştır
Tepe Duşlu Sürgülü Set New Jiaye

Yorum yaz

Cooke&Lewis Tepe Duşlu Sürgülü Set New Jiaye

  • Karşılaştır
Wılburn Tepe Duş Sürgülü Duş Seti 11296453

Yorum yaz

Cooke&Lewis Wılburn Tepe Duş Sürgülü Duş Seti

  • Karşılaştır
GPD DST19-1

Yorum yaz

GPD DST19-1 5F Sürgülü Duş Seti

  • Karşılaştır
Ozgun Plastik Ozgun Fonksiyonlu Spiral Takim

Yorum yaz

Kolay kullanımDuş hortumu her türlü bükülmeye karşı dayanıklı ve çift kenetlidir. Duş hortum içi, (EPDM)dir. Kireçli sular da bile yüksek performans sağlar. Çift kenetli 1/2*1/2 duş hortumu (150cm-210cm)1/2-3/4 AdaptörVida, dübel ve contalar  

  • Karşılaştır
CL52002 Carisma 5F Mafsallı Duş Seti

Yorum yaz

Cooke&Lewis CL52002 Carisma 5F Mafsallı Duş Seti

  • Karşılaştır
Artema Harmony 5F

Yorum yaz

Artema Harmony 5F Sürgülü Elduşu Takımı

  • Karşılaştır
Artema Samba 3F

Yorum yaz

Artema Samba 3F Mafsallı Elduşu Takımı

  • Karşılaştır
;