Filtreleme

Fiyat

Marka

Şehir seçimi

Dosyalar

Dosya Kullanımı Hakkında Bilgi
Dosya belgelerin daha düzenli bir şekilde bir bütün kalmasını sağlamak amacıyla kullanılmaktadır.
Dosya klasör günümüzde aynı anlama gelmektedirler. Belgeler dosyalanırken daha çok aynı konuda ki belgelerin bir arada toplandığı dikkat çekmektedir. Dosya kavramı bilgisayar üzerinde bulunan dosya kavramı ile aynı anlama gelmektedir. Normal de olduğu gibi bilgisayarda da amaç belgelerin veya programların bir arada görünmesi amacıdır.
Günümüzde dosya kullanımı belgelerin bir arada tutulmasından ziyade bir diğer yararı ise belgelerin veya evrakların çok yer kaplaması ve dağınık görülmesi dosyanın bir diğer amacı da bu dağınıklığı engellemektir. Dosyalar günümüzde iş kolaylaştırıcı etkisi de bulunmaktadır bu duruma örnek verilecek olursa; evrakların alfabetik ya da kullanıldığı alana göre belli bir tarihe göre dizilmesi ve aranan belgelerin dosya içinde daha kolay bulunmasına yardımcı olmaktadır.
Günümüzde dosyaların kulanım alanına bakıldığı zaman birçok yerde kullanılmaktadır. Örnek verilecek olursa; kamu kurumlarında, kırtasiyelerde, okullarda, sigorta şirketlerinde ve daha birçok alanda kullanılmaktadır. Kulanım alanın genişliği ile beraber dosya satın alımı konusunda dosya bulmakta oldukça kolaydır. Dosya satılan alanlara örnek verilecek olursa; kırtasiyeler, bazı alışveriş merkezleri ve internet üzerinde kırtasiye ürünleri satan adreslerden bulmak mümkündür. www.bilio.com adresi de bu internet adreslerinden biridir.

181
Leitz 4000 T L Poşet Dosya 100'Lü

Yorum yaz

 - Şeffaf (Buzlu) - Boyut: A4 - En: 22 cm - Derinlik: 31 cm

Bigpoint Plastik Geniş Klasör

Yorum yaz

  - Kenar koruması mevcuttur - Avrupa mekanizmalı - Avrupa cilt bezli

Bigpoint Geniş Karton Klasör

Yorum yaz

  - Arşivlemeleriniz için ideal karton klasör - Mekanizma: Nikel kaplı metal  - Sırt genişliği 75mm - Kapasite 500 sayfa

Leitz 1133 Geniş Klasör PP Active Retro Chic Neon Yeşil

Yorum yaz

<h2>Leitz Geniş Klasör PP Active Retro Chic Neon Yeşil</h2> <div>Retro desenli, canlı iki renk kombinasyonlu klasör. Hareket halindeyken de kolay kullanım için hafif malzeme ve ergonomik tasarım.</div> <ul> <li>Hafif ...

Karton Dosya Yarım Kapak 50'li

Yorum yaz

<h2>Karton Dosya Yarım Kapak</h2> <ul> <li>50'li</li> <li>Marka: Alemdar</li> </ul>