Filtreleme

Fiyat

Marka

Şehir seçimi

Diş Macunu

HEM ÇOK KULLANILAN HEM AZ BİLİNEN


“Diş macunu” seçimi yaparken genel manada diş temizliği için kullanılacağı düşünüldüğü
için pek çok kişi içeriğine bakmadan dişinin yapısına uygun olup olmadığını araştırmadan bu tercihi yapmaktadır. Oysa önce doktora gidilip diş yapısına en uygun olan malzemeyi ihtiva eden ürün ile alakalı bilgi alınmalıdır. Çünkü ağız ve diş yapısıyla alakalı tüm ihtiyaçlarınızı hekimler bildiği için hangi tarz ürünün sizin ihtiyacınıza hitap ettiği konusunda bilgi verip size doğru ürünü önerebilir.
En etkili temizliği sağlamak için dişin sadece gözüken bölgelerinin temizliği değil bütün ağız için olanı önemlidir. Dolayısıyla diş bakımının nasıl yapılacağı da bilinmesi gerekir. “Diş macunu” seçimi yaparken örneğin diş etinde tedavi edilmesi gereken bir sorunu olan biriyle sigara tiryakisi olan bir bireyin kullandığı macun aynı çözümü hedeflemez. Genellikle sodyum bikarbonat kullanılarak dişler olduğundan daha beyaz bir renge kavuşarak üzerindeki sarı lekelerin gitmesine destek olabilir. Fakat aynı zamanda uzun süre aşındırıcı malzeme içeren diş macunları kullanmak dişinizin yapısına zarar da verebilir. Bunun dışında diş tartarları temizlenmesi için bu ürünlerde çeşitli malzemeler kullanılır ve bunlar eğer küçük çaplı sorunlarsa kullanılan ürünler temizleme hususunda yardımcı olabilir ama eğer temizlenmesine rağmen çıkmıyorsa bu konuda diş sağlığınız açısından hekiminize başvurmanız gerekebilir. İçinde bulunan florid nedeniyle nohut büyüklüğünden fazla yutulması halinde doktora başvurulması gerekir ancak şuan piyasada içinde florid bulunmayan ürünlerde bulmak mümkündür. Ayrıca bu ürünlerin çeşitli boyutlarda olanı sırf beyazlatmak için sırf bakım için olanları mevcut olduğu gibi yetişkinler için ve çocuklar için şeklinde ayrılmış olarak da bulunabilir.
Genel anlamda “diş macunu” çeşitli şekillerde diş temizliğinize katkıda bulunsa da bu ürünler diş temizliği açısından yeterli olmayıp muhakkak hekim kontrollerinizi aksatmayınız.

48
Parodontax Original Diş Macunu 50 ml

Yorum yaz

Özellikler  Parodontax Orijinal diş macunu adaçayı, nane, papatya, ekinase, mirra ve ratanya adlı altı tıbbi bitki özü ve yüksek miktarda sodyum bikarbonat bulundurur. Canlandırıcı ve güçlendirici etkisi ile sağlıklı diş ve dişetinin korunmasını sağlamaya yardımcı olur. Her gün kullanılan ...

 • Karşılaştır
R. O. C. S Baby 0-3 Diş Macunu Papatya

Yorum yaz

Özellikleri: Papatya özleri diş patlama dönemlerinde iltihabı giderir ve bebeği rahatlatır. Doğa...

 • Karşılaştır
TTO Diş Macunu 75 ml

Yorum yaz

TTO Diş Macunu 75 mlAğız içinde etkili hijyen sağlayan Çay Ağacı Yağı içeren bey...

 • Karşılaştır
Parodontax Original Diş Macunu 75 Ml

Yorum yaz

Özellikler Parodontax Orijinal diş macunu adaçayı, nane, papatya, ekinase, mirra ve ratanya adlı altı tıbbi bitki özü ve yüksek miktarda sodyum bikarbonat bulundurur. Canlandırıcı ve güçlendirici etkisi ile sağlıklı diş ve dişetinin korunmasını sağlamaya yardımcı olur. Her gün ...

 • Karşılaştır
Plus White Ekstra Beyazlatıcı Diş Macunu Jeli 100 gr

Yorum yaz

Plus White Ekstra Beyazlatıcı Diş MacunuPlus White® çift etkili leke çıkarıcı diş macunu kahve, ...

 • Karşılaştır
Colgate Total Profesyonel Diş Eti Sağlığı Diş Macunu

Yorum yaz

Colgate Total Profesyonel Diş Eti Sağlığı Diş Macunu 75 ml Bilgileri; Diş eti kanaması, diş eti iltihabı oluşumu ve diş eti çekilmesini önleyen özel bir formülle üretimiştir. Klinikler tarafından onaylanmıştır. Diş plakları ve çürüklerle savaşır.

 • Karşılaştır
Sensodyne Beyazlatıcı Etki 100 Ml

Yorum yaz

Açıklama : SENSODYNE BEYAZLATICI Diş hassasiyetini giderir. Diş çürümelerini önler. Dişlerin...

 • Karşılaştır
GUM Paroex Dentifrice Jel 75ml

Yorum yaz

G. U. M Paroex Dentifrice Jel 75mlDental plağı kaldı...

 • Karşılaştır
Colgate Üçlü Etki 50 ml

Yorum yaz

Ucuz, kaliteli, orijinal Colgate Diş Macunu 50ML Üç Etkili indirimli fiyatlarla, telefonla alışveriş yapma imkanı, kapıda ödeme ve bedava kargo seçenekleriyle balerin. com`da.

 • Karşılaştır
Parodontax Florürlü Diş Macunu 50 ml

Yorum yaz

Özellikler  Parodontax Florürlü diş macunu adaçayı, nane, papatya, ekinase, mirra ve ratanya adlı altı tıbbi bitki özü, yüksek miktarda sodyum bikarbonat ve bu formüle ilaveten diş minelerini güçlendirici florür de içermektedir. Canlandırıcı ve güçlendirici etkisi ile sağlıklı diş ...

 • Karşılaştır
Elgydium Whitening ® Beyazlatıcı Diş Macunu

Yorum yaz

Elgydium Whitening ® Beyazlatıcı Diş Macunu Parlayan ve Daha Beyaz DişlerElgydium Whitening...

 • Karşılaştır
Colgate Max Fresh 2in1 Diş Macunu 100 ml

Yorum yaz

Colgate Max Fresh 2 in 1 Diş Macunu 100 ml. Dişlerinizi, ferahlatıcı kristaller i...

 • Karşılaştır
TTO Diş Macunu Beyazlatıcı Tea Tree Oil

Yorum yaz

Ağız içi koku ve diğer sorunlara karşı koruyucu etkilere sahip Çay Ağacı Yağı içeren diş macunu ağız...

 • Karşılaştır
Colgate Max Beyazlık 100 Ml

Yorum yaz

Colgate Max Beyazlık Diş Macunu 100 ml nbsp;Bilgileri; Kristal nane ferahlığı ile çürüklere karşı özel bir formül uygulanmıştır. Nefesinizi ferahlatıp dişlerinizin dğol beyazlığına kavuşmasına yardımcı olur. Tartar ve bakteri oluşumunu engeller.

 • Karşılaştır
Theramed Aktif Oksijen içeren Diş Macunu Tüp

Yorum yaz

Yenilikçi diş macunu markası Theramed?in formülü sayesinde dişleriniz çok daha sağlıklı, gülüşleriniz daha parıltılı. Özellikler Aktif Oksijen Içeren Diş Macunu Diş Lekelerine Karşı Korur. Sağlıklı Doğal Beyazlık Sağlar. Theramed Dispenser, doz ayarı pratik tüpü ile kolay kullanım ...

 • Karşılaştır