Filtreleme

Fiyat

Marka

Şehir seçimi

Diş Macunu

HEM ÇOK KULLANILAN HEM AZ BİLİNEN


“Diş macunu” seçimi yaparken genel manada diş temizliği için kullanılacağı düşünüldüğü
için pek çok kişi içeriğine bakmadan dişinin yapısına uygun olup olmadığını araştırmadan bu tercihi yapmaktadır. Oysa önce doktora gidilip diş yapısına en uygun olan malzemeyi ihtiva eden ürün ile alakalı bilgi alınmalıdır. Çünkü ağız ve diş yapısıyla alakalı tüm ihtiyaçlarınızı hekimler bildiği için hangi tarz ürünün sizin ihtiyacınıza hitap ettiği konusunda bilgi verip size doğru ürünü önerebilir.
En etkili temizliği sağlamak için dişin sadece gözüken bölgelerinin temizliği değil bütün ağız için olanı önemlidir. Dolayısıyla diş bakımının nasıl yapılacağı da bilinmesi gerekir. “Diş macunu” seçimi yaparken örneğin diş etinde tedavi edilmesi gereken bir sorunu olan biriyle sigara tiryakisi olan bir bireyin kullandığı macun aynı çözümü hedeflemez. Genellikle sodyum bikarbonat kullanılarak dişler olduğundan daha beyaz bir renge kavuşarak üzerindeki sarı lekelerin gitmesine destek olabilir. Fakat aynı zamanda uzun süre aşındırıcı malzeme içeren diş macunları kullanmak dişinizin yapısına zarar da verebilir. Bunun dışında diş tartarları temizlenmesi için bu ürünlerde çeşitli malzemeler kullanılır ve bunlar eğer küçük çaplı sorunlarsa kullanılan ürünler temizleme hususunda yardımcı olabilir ama eğer temizlenmesine rağmen çıkmıyorsa bu konuda diş sağlığınız açısından hekiminize başvurmanız gerekebilir. İçinde bulunan florid nedeniyle nohut büyüklüğünden fazla yutulması halinde doktora başvurulması gerekir ancak şuan piyasada içinde florid bulunmayan ürünlerde bulmak mümkündür. Ayrıca bu ürünlerin çeşitli boyutlarda olanı sırf beyazlatmak için sırf bakım için olanları mevcut olduğu gibi yetişkinler için ve çocuklar için şeklinde ayrılmış olarak da bulunabilir.
Genel anlamda “diş macunu” çeşitli şekillerde diş temizliğinize katkıda bulunsa da bu ürünler diş temizliği açısından yeterli olmayıp muhakkak hekim kontrollerinizi aksatmayınız.

51
Colgate Sensitive Pro-Relief 75

Yorum yaz

Colgate Sensitive Pro-Relief Diş Hassasiyetini Giderici Macun 75 ml 1 UYGULAMA 1 DAKIKA ANINDA DIŞ HASSASIYETINDE RAHATLAMA! Colgate Sensitive Pro-Relief ise diş hassasiyetinin sebebi olan açık dentin tübüllerini etkili bir şekilde tıkar. Bu, sıcak ve soğuk gibi ağrı hissine sebep ...

 • Karşılaştır
Dentiste Plus White Uyku Öncesi Diş Macunu Pompalı

Yorum yaz

Dentiste Plus White Uyku Öncesi Diş Macunu Pompalı Açıklama: Geceleri uyurken tükürük akışını hızlan...

 • Karşılaştır
Colgate Max Beyazlık 100 Ml

Yorum yaz

Colgate Max Beyazlık Diş Macunu 100 ml nbsp;Bilgileri; Kristal nane ferahlığı ile çürüklere karşı özel bir formül uygulanmıştır. Nefesinizi ferahlatıp dişlerinizin dğol beyazlığına kavuşmasına yardımcı olur. Tartar ve bakteri oluşumunu engeller.

 • Karşılaştır
Sensodyne Pronamel Diş Macunu

Yorum yaz

SENSODYNE PRONAMEL GÜNLÜK KULLANIM IÇIN DIŞ MACUNUMeyve suları, Meyve asitleri, ...

 • Karşılaştır
Rocs Baby 0-3 Yutulabilir Diş Macunu Papatya

Yorum yaz

Baby (0-3 yaş arası) Ilk dişin çıkması ile birlikte bebeğiniz bir diş macunu ve diş fırçasına sahip olmalıdır. Bu bebeğinizin ağız sağlığı ve genel sağlığı için çok önemlidir. Bebekler için diş macunları florid, allerjenler, suni renklendirici ve aşındırıcılar içermez. Bebekler tarafından ...

 • Karşılaştır
Colgate Üçlü Etki 50 ml

Yorum yaz

Ucuz, kaliteli, orijinal Colgate Diş Macunu 50ML Üç Etkili indirimli fiyatlarla, telefonla alışveriş yapma imkanı, kapıda ödeme ve bedava kargo seçenekleriyle balerin. com`da.

 • Karşılaştır
Signal White Now Ice Cool Mint 75 ml

Yorum yaz

Hayatın tadını sonuna kadar çıkarmak ve bembeyaz dişlere sahip olmak için Signal White Now Diş Macunu diş macununu kullanın. Anında beyazlatan sloganıyla üretilen Signal White Now Diş Macunu formülündeki mavi köpük ile dişlerinizin sadece bir fırçalama sonunda daha beyaz gözükmesini, ...

 • Karşılaştır
Colgate Çürüklere Karşı Koruma 125 ml

Yorum yaz

Ucuz, kaliteli, orijinal Colgate Diş Macunu 125ML Kalsiyum Çürüklere Karşı indirimli fiyatlarla, telefonla alışveriş yapma imkanı, kapıda ödeme ve bedava kargo seçenekleriyle balerin. com`da.

 • Karşılaştır
Sensodyne Florürlü Diş Macunu 100 ml

Yorum yaz

Hassas dişleri olanlar için özel olarak formüle edilmiştir. Diş üzerinde oluşan lekeleri gidererek dişlerin doğal beyazlığına kavuşmasına yardımcı olur. Dişleri güçlendirir ve diş çürümelerine karşı koruma sağlar. Nefesi ferahlatır. Sodyum Florür %0.32 Potasyum Nitrat %5 içerir.

 • Karşılaştır
Pearl Drops Hollywood Smile Üstün Beyazlatıcı Diş Macunu

Yorum yaz

Pearl Drops Hollywood Smile, sadece üç hafta içinde dişlerde iki ton beyazlık sağlayan, extra güçlü formülü ile Pearl Drops ürün grubunun Premium diş macunudur. Üstün bir kalite ile dizayn edilmiş ve ekstra güçlü formül ile etkisi arttırılmıştır.

 • Karşılaştır
Sensodyne Avantajlı Paket Beyazlatıcı 100 Ml Tam Koruma 50 Ml

Yorum yaz

SENSODYNE BEYAZLATICI MACUNSensodyne Beyazlatıcı, diş hassasiyetini giderir. Diş çür...

 • Karşılaştır
Sensodyne Beyazlatıcı Diş Macunu

Yorum yaz

Sensodyne True White Naneli Beyazlatıcı Diş Macunu 75 ml Aşındırıcı özelliği yüksek olan diş ...

 • Karşılaştır
Parodontax Beyazlatıcı Diş Macunu 75 ml

Yorum yaz

Parodontax Beyazlatıcı Diş Macunu 75 mlDoğal içerikli Beyazlatıcı Diş Macunu Parodontax dişl...

 • Karşılaştır
Sensodyne F Florürlü Diş Macunu 50 ml

Yorum yaz

Özellikler Hassas dişleri olanlar için özel olarak formüle edilmiştir. Dişleri güçlendirir ve diş çürümelerine karşı koruma sağlar. Dişleri temizler ve parlatır. Nefesi ferahlatır. Sodyum Florür (1400 ppm Florür) Potasyum Nitrat %5 içerir.

 • Karşılaştır
Sensodyne F Fluoride Diş Macunu 100ML Florürlü

Yorum yaz

Özellikler Hassas dişleri olanlar için özel olarak formüle edilmiştir. Dişleri güçlendirir ve diş çürümelerine karşı koruma sağlar. Dişleri temizler ve parlatır. Nefesi ferahlatır. Sodyum Florür (1400 ppm Florür) Potasyum Nitrat %5 içerir.

 • Karşılaştır
Sensodyne Beyazlatıcı Diş Macunu 100 ml

Yorum yaz

- Sensodyne Tam Koruma, diş hassasiyetini giderir. - Diş çürümelerini önler. - Antibakteriyel etkisiyle diş ve diş etlerinize uzun süreli ve kalıcı koruma sağlar. - Hassas şekilde beyazlatır.

 • Karşılaştır
Parodontax Original Diş Macunu 50 ml

Yorum yaz

Özellikler  Parodontax Orijinal diş macunu adaçayı, nane, papatya, ekinase, mirra ve ratanya adlı altı tıbbi bitki özü ve yüksek miktarda sodyum bikarbonat bulundurur. Canlandırıcı ve güçlendirici etkisi ile sağlıklı diş ve dişetinin korunmasını sağlamaya yardımcı olur. Her gün kullanılan ...

 • Karşılaştır
Parodontax Florürlü Diş Macunu 50 ml

Yorum yaz

Özellikler  Parodontax Florürlü diş macunu adaçayı, nane, papatya, ekinase, mirra ve ratanya adlı altı tıbbi bitki özü, yüksek miktarda sodyum bikarbonat ve bu formüle ilaveten diş minelerini güçlendirici florür de içermektedir. Canlandırıcı ve güçlendirici etkisi ile sağlıklı diş ...

 • Karşılaştır
DRUIDE Anise Toothpaste Anasonlu Diş Macunu 120ml

Yorum yaz

Druide Anise Toothpaste Onun sertifikalı organik maddeler (ECOCERT) sakinleştirici ve anti-infla...

 • Karşılaştır
Druide Cinnamon Toothpaste Tarçınlı Diş Macunu 120ml

Yorum yaz

Druide Cinnamon Toothpaste Tarçınlı Diş Macunu 120mlECOCERT Sertifikalı DRUIDE diş macunları %1...

 • Karşılaştır