Dijital Baskı Makinesi

Son yıllarda dijital baskı popülerliğini arttırmayı başardı. Görsel açıdan kaliteli olması, rahatça uygulanması, vitrin tasarımlarındaki dekoratif özelliği sayesinde bu baskı makineleri tercih edilmektedir. Solvent bazlı boya ile arka yüzeyi yapışkanlı mat veya parlak kâğıt üzerine folyo baskı yapılan modellerde bulunmaktadır. Sert zemine yapıştırılarak uygulanır. Hava şartlarına dayanıklı vinil baskı yani branda afiş yapabilme imkânı sağlayan baskı makineleri de kategori içerisinde önemli yer tutmaktadır. Özellikle afiş ve brandaların hava şartlarına dayanıklılığı bilinmektedir. Bilio.com tüm baskı çeşitlerine uygun makineleri sizin için bu başlık altında toplamıştır.

Kablosuz fotoğraf yazdırmak her geçen gün gittikçe kolaylaşıyor. Evinizde işyerinizde artık bir fotoğrafçınız var. Akıllı telefon, tabletler ve diğer aygıtlardan kablosuz ağ aracılığı ile fotoğraf yazdırabilirsiniz. Hem küçük hem de taşıması oldukça kolay. Fotoğraf stüdyosu kalitesinde baskıları 1 dakika gibi kısa bir sürede yapabileceksiniz. Bilio.com sizin için baskı dijital baskı makinası kategorisinde yüzlerce ürüne yer veriyor. Fiyat karşılaştırmaları yapabilir, öne çıkan ürünlere göz atabilirsiniz.

Hp ve Canon markalarının liderliğinde her geçen gün gelişen teknoloji ile baskı makineleri de daha fazla özelliğe kavuşmuştur. Seiko baskı, vitek baskı, renkli çıkış, siyah beyaz çıkış, branda üstü dijital baskı, folyo üstü dijital baskı, araç üstü reklam gibi birçok baskı türüne sahiptir. Yapılacak işe göre baskı makinesi seçilmelidir.

Baskı boyutları 17”, 24”, 36”, 44” ve A0, A1 olarak değişmektedir. Bu makinelerin renk yelpazesi 5, 8 ve 12 renkli olarak üretilmiştir. Vesikalık fotoğraftan tutunda afiş yapımına kadar kullanım ağı geniştir. Seiko, Xaar, Spectra baskı kafası tipleri kullanılmaktadır. Baskı makineleri iç mekân ve dış mekân için tasarlanmıştır. Kâğıt kullanımı için tek yaprak besleme, rulo besleme, otomatik kesici gibi özellikleri bulunur. Üretim, fotoğraf, tasarım ve sergi için oldukça ideal ürünlerdir.

Filtreleme

Fiyat

Marka

Şehir seçimi