Diafon

Diafonda Çeşitlilik ve Yenilik

Çağımız iletişimin ve bilimin altın çağı iken bunu faydaya dönüştürmek en güzel beceridir. Dolayısı ile bugün diafon teknolojisi üzerine ayrıntıdan bahsedeceğiz. Evimizde ofisimizde işyerinde iş merkezlerinde aklınıza gelebilecek çoğu yerde güvenlik başta olmak üzere gelen kişiden her anlamda haberdar olmak adına kullanılan bir nevi tek yönlü ya da çift yönlü bir haberleşme aracıdır.
Çeşitlendirme olarak geniş bir yelpaze ve özelliklere sahip diafon çeşitleri hem görüntülü hem de ses üzerine olabilmektedir. Sadece ses kullanılan diafonda karşılıklı konuşma mümkün iken görüntülü sistemde görsel olarak da gelen kişiden haberdar olmak mümkündür. Ayrıca bu cihazlarda aynı zamanda hem ses hem görüntüyü karşılıklı kullanmakta çok önemli ve güzel bir ayrıntıdır.
Güvenliğin üst düzeyde sağlanmasına katkısının üst seviyede olduğu bu yenilikten bazıları Hyundai ailesi çeşitliliğinde görüntülü diafon villa sette beyaz siyah kameralı telefon ve görüntülü kapı telefonu ile hem görüntü hem ses alırken, pin hone lensli kameralı kapı diafonu metal kasa sıva altı 4 telli bağlantı ve yüksek çözünürlük kamera ile tercih sebebidir.
Yine Hyundai gece görüşlü sıva üstü kameralı kapı diafonu ısı olarak 0 ila 40 dereceye dayanıklı gece görüşlü kamera sistemi bu anlamda da güvenlik açısından ciddi destek sağlar. Hyundai renkli kameralı kapı diafonu ise renkli kamera sistemi ile daha ayrıntılı şekilde seçebilmemize sebep olmakta olan bir üründür.

Filtreleme

Fiyat

Marka

Ürün Tipi

Şehir seçimi