Listem

Filtreleme

Fiyat

Marka

Kaldır

Çeşit

Dizayn

Enerji sınıfı

Gürültü seviyesi

Net Kapasite

Yıllık Enerji Tüketimi

Şehir seçimi

Seçili filtreler:

Seçili filtreleri kaldır
Marka:
Electrolux ×

Electrolux Derin Dondurucu

Derin dondurucu kullanımı Türkiye’de büyük bir hızla yayılıyor. Üretim rakamları hakkında farklı bilgiler bulunmakla birlikte 2012’de Türkiye’de satılan derin dondurucu sayısının 500 bini aştığı ifade ediliyor. 10 yıl öncesine kadar daha çok profesyonel amaçlarla işletmeler tarafından satın alınan derin dondurucular, artık evlere kadar girmiş durumda. Ülkemiz derin dondurucu pazarında en çok tercih edilen markaların başında herkesin tahmin edebileceği gibi Uğur Derin Dondurucuları geliyor. Beko, Vestel ve Bosch ilk sıralardaki yerini her zaman korurken Altus, Arçelik, Electrolux, Hotpoint-Ariston, Regal, Siemens, Candy, Delta, AEG, Esco, Hoover, Indesit, Kleo, Liebherr, Luxell, Midea, Premier, Simfer, Sunny, Profilo, Valy, Vestfrost, Whirpool, Zanussi ve Şenocak gibi firmalar da derin dondurucu sektörünün rekabet halindeki markaları.

Bilio.com üzerinden derin dondurucu satın alacak internet kullanıcıları, piyasadaki en gelişmiş ve en ucuz derin dondurucu modellerine ulaşma imkanına sahip. Ayrıca sitemizde değişik markaların farklı derin dondurucu modellerini karşılaştırarak, ihtiyaçlarınıza en uygun ve en ekonomik derin dondurucuları detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Derin dondurucu alırken dikkat etmeniz gereken teknik özellikler hakkında da sizleri kısaca bilgilendirmek istiyoruz.

Derin dondurucular yatay ve dikey dondurucu olarak ikiye ayrılıyor. Bağımsız derin dondurucu modelleri mutfakta ya da değişik mekanlarda istenilen her yere konulabilirken, ankastre derin dondurucular daha ziyade yer sıkıntısı çekilen mutfaklarda belirlenmiş bölme ya da dolap aralarına yerleştiriliyor. A ve A+ enerji sınıfı derin dondurucular piyasada en çok rastlanan modeller; ancak gelişmiş modeller çıktıkça A++ ve A+++ enerji sınıfı derin dondurucularla da sıkça karşılaşacağımız kesin. Bir derin dondurucu satın alırken gürültü seviyesini incelemenizi tavsiye ediyoruz. Şu anda piyasadaki derin dondurucu modellerinin gürültü seviyeleri şu rakamlar arasında değişiyor: 37 - 39 dB, 40 dB (+2), 41-42 dB, 43-44 dB, 45-48 dB.

Derin dondurucuların doldurma kapasitesi, yani büyüklüğü de satın alırken üzerinde düşünmeniz gereken önemli bir kriter. Piyasadaki derin dondurucuların net kapasiteleri şu aralıklarda şekilleniyor: 60-102 litre, 104-188 litre, 190-225 litre, 226-284 litre, 290-572 litre. Yıllık enerji tüketimi açısından da şu anda bulabileceğiniz en iyi tasarruflu modeller 113 - 204 kWh ile 207 - 246 kWh arasında tüketim yapan cihazlardır.

Ürünleri Karşılaştır ?
Electrolux EUF 1900 AO

Yorum yaz

Marka: ElectroluxModel: EUF 1900 AOÜrün özellikleri:Enerji sınıfı A+ Yıllık enerji tüketimi (kW/saat) 230 Ürün ölçüleri Y x G x D (mm) 1250x545x639 mmNet kapasite (l) 168 Dondurma kapasitesi (kg/gün) 20 Bağlantı yükü (W) 160 Voltaj (V) ...

Electrolux EUF 2042 AO

Yorum yaz

Buz çözmeye son! Çekmeceleri sayesinde istediğiniz yiyeceğe hızlı ve kolay ulaşabileceğiniz, az yer kaplayan ve space plus özelliği ile daha fazla kullanılabilir iç hacim sunan çekmeceli No-Frost dikey dondurucu.

Electrolux EUF-2241 AO

Yorum yaz

Marka: ElectroluxModel: EUF-2241 AOÜrün özellikleri:A+ Enerji Sınıfı1 Yatar Kapak 5 ÇekmeceliToplam Hacim 225 LtDrinksChill İçecek SoğutmaHızlı DondurmaTempAlert Sıcaklık AlarmıEcoMode Yüksek Enerji EtkinliğiDeğiştirilebilir Kapı YönüBoyutlar (YxGxD): 1540 x 595 x 658 mm

Electrolux EC 2800 AO

Yorum yaz

Ürün özellikleri:Görsel ve Işitsel Yüksek Sıcaklık UyarısıSpace Plus Maksimum Iç HacimÜrün Ebatları; 87,6 x 94,6 x 66,5 cm

Electrolux EUF2744AO

Yorum yaz

Marka: ElectroluxModel: EUF2744AOÜrün özellikleri:A+ Enerji Sınıfı2 Yatar Kapak 5 ÇekmeceToplam Hacim 250 LtLED AydınlatmaDrinksChill İçecek SoğutmaHızlı DondurmaTempAlert Sıcaklık AlarmıSpacePlus Dondurucu HacmiParmak İzi Yapmayan Inox KapıDeğiştirilebilir Kapı YönüBoyutlar (YxGxD): ...

Electrolux EUN 1100FO

Yorum yaz

Electrolux EUN1100FOW Ankastre Tezgah Altı Çekmeceli Derin Dondurucu

Electrolux EUN 2243 AO

Yorum yaz

A+ enerjili, içecek soğutma özellikli, tek kapılı ankastre derin dondurucu

Electrolux EUX 2243 AO

Yorum yaz

A+ enerjili, içecek soğutma özellikli, tek kapılı inox yüzeyli ankastre derin dondurucu. Ankastre şarap dolabı ve inox yüzeyli ankastre tek kapı buzdolabı ile kombine edilir.