Dart Tahtası ve Dart Ürünleri

Dart Tahtası ve Dart Ürünleri
Dart oyunu her yaştan ve her kesimden insanın oynamaktan keyif aldığı bir oyundur. Türkçe sözlük anlamı oklama olan dart kelimesinin tam olarak oyunu okların atılmasından oluşur. Okların dart tahtasına atılması, okun denk geldiği yerdeki puanların toplanması ile skorun belirlendiği bir oyundur. Dilediğiniz sayıda insanla oynanır. Ayrıca mekân kısıtlaması da yoktur, sadece tahtanın asılacağı yer olması yeterlidir. Oyunu oynamak için dart tahtası ve okları gereklidir. Bir nevi hedef tahtası da denen dart tahtasının piyasada birbirinden farklı çeşitleri mevcuttur. Mıknatıslısı, elektronik olanı ve klasik süngerimsi yapıdaki gibi farklı çeşitleri vardır. Bilio.com’ da bulabileceğiniz tüm dart tahtası ve dart ürünleri çeşitlerini en ucuza satıl alırsınız. Ürün özelliklerini detaylı inceleyebileceğiniz dartlara en kolay şekilde, evinize teslim ve güvenli alışverişle ulaşabilirsiniz.
Profesyonel olarak oynanan dart tahtasının ana malzemesi “sisal” denen bitkidir. Klasik ve yaygın olarak satılan dart tahtası halk arasında kıl tahta olarak tabir edilir. Bu tahtanın üzerinde 1-20 arasında sayılar bulunmaktadır. Saat yönünde farklı bir düzenle dizilmiş sayılardan en merkezde bulunan en fazla puan getirendir. Metal ayraçlı ve iki tarafı da kullanılan bu modeller, genelde 6 adet okuyla set halinde bilio.com’ da avantajlı fiyatlarla satılmaktadır. Tüm dünyada resmi organizasyonlarda da kabul edilen dart tahtası ve dart ürünleri de bu şekildedir.
Dart tahtası ve dart ürünleri ayrı parçalar şeklinde de bilio’ da bulunmaktadır. Tahtayı ya da okları dilediğiniz ağırlık ve sayıda alabilirsiniz. Hobi ürünleri markalarından York, Altis, Omarket, Voit, Tajmahal, Brodart, Winmau, Sunflex, Avessa, Excess vb. markaların dartları en çok satılanlardandır. Bilio’ da en uygun fiyat teklifiyle bulunan bu markaların en ucuz hali buradadır.

  • Hobi, Oyun (10108)
    • Dart Tahtası ve Dart Ürünleri

Filtreleme

Fiyat

Marka

Şehir seçimi