Dal Öğütme Makinesi

Dal Öğütme Makinesi
Büyük bir bahçede en büyük sorun budama zamanı gelen ağaçları budadıktan sonra, budanan dalların ne yapılacağı konusudur. Budanan dallar bahçede yer kaplar. Oysa bahçede bir dal öğütme makinesi olması bütün bahçe dağınıklığını bitirecektir. Bu makine sayesinde budanan dalları bahçede tekrar değerlendirilmekte mümkündür.
Dal ve yaprak öğütücü makinaların, elektrikli çalışan modelleri olduğu gibi daha büyük bahçe ve tarlalar için benzinli çalışan modelleri de vardır. Bahçenin büyüklüğüne göre elektrikli veya benzinli model tercih edilebilir. Makinanın tekerlekli olması bahçede istenilen yere taşınması konusunda da kolaylık sağlar. Çalışma şekli çok kolay olan dal ve yaprak öğütücü makinelere, üstten dallar ve yapraklar atılarak öğütülür. Makinada öğütülen ve küçük küçük parçalara ayrılan dallar bahçe toprağının üzerine serilerek, organik bir yorgan görevi görür ve toprağın kışın sert etkilerinden korunmasını sağlar. Aynı zamanda da toprağın donmasını önler. Doğal bir gübre olduğu gibi toprakta yabani ve istenmeyen ot oluşumunu engeller. Makinadan öğütülmeden çıkan daha iri parçalar ise şöminede yakmak için ideal boyda olacaktır.
Bilio.com'da küçük büyük fark etmez bahçesi olan herkesin bahçesinde olması gereken, her bahçe ve arsaya uygun dal ve yaprak öğütücü makinaların, kullanıcılar tarafından da tavsiye edilen, Weibang, Mtd, Bosch, Alpina, Wolf Garden, Oleo-Mac, Pubert, Black Decker, Ryobi, Ikra, Max Garden, Einhell gibi son teknoloji markaların, hangisi bahçenizin metre karesine daha uygun araştırmak mümkündür.

Filtreleme

Fiyat

Marka

Ürün Tipi

Motor Gücü

Max. Dal Çapı

Şehir seçimi

 
Tulsan Spm100000 Yorum yaz

TULSAN SPM100000 SAP SAMAN PARÇALAMA MAKİNASI

 • Karşılaştır
Tulsan TLP9000 Yorum yaz

Tulsan TLP9000 Dal Öğütme Makinesi - 9 HP Benzinli

 • Karşılaştır
Taral Eko 100 Motorsuz Yorum yaz

Taral Eko 100 Dal Yaprak Öğütme Makinası-MOTORSUZ

 • Karşılaştır
Kadıoğlu Dp220 Traktör Modeli Dal Yorum yaz

Kadıoğlu DP220 Traktör Modeli Dal - Sap Parçalama Makinası

 • Karşılaştır
Kadıoğlu Dp200 Traktör Modeli Dal Yorum yaz

Kadıoğlu DP200 Traktör Modeli Dal - Sap Parçalama Makinası 200'lük

 • Karşılaştır
Taral Eko 100 Yorum yaz

Taral EKO 100 Dal Yaprak Öğütme Makinası

 • Karşılaştır
Bosch Axt 25 D 2.500W Yorum yaz

Bosch Axt 25 D 2.500W Ağaç Dalı Öğütme Makinası

 • Karşılaştır
Wolf-Garten Sde 2800 Evo Yorum yaz

Wolf-Garten Sde 2800 Evo Dal Öğütme Makinesi

 • Karşılaştır
Alpina Bıo Power 2100 Yorum yaz

Alpina BIO POWER 2100 Dal Öğütücü

 • Karşılaştır
Stiga Bio Power Elektrikli Yorum yaz

Stiga Bio Power Elektrikli Dal Öğütücü

 • Karşılaştır
Stiga BIO SILENT 2500 Yorum yaz

Stiga BIO SILENT 2500 Dal Öğütücüler 2100 W

 • Karşılaştır
Bosch Axt 2200 Rapid Yorum yaz

Marka: BoschModel: Axt 2200 RapidÜrün özellikleri:Patent: Kolay doldurmak ve hızlı malzeme çekmek için huni şeklinde doldurma sistemi ve pratik tıkaçKeskin: Lazerle üretilmiş hassas bıçak ile süper kesim ve % 70 daha uzun kullanım ömrüÜstün: Her durumda, maksimum torklu Bosch-Powerdrive ...

 • Karşılaştır
Ryobi RSH2400R Yorum yaz

Marka: RyobiModel: RSH2400RÜrün özellikleri:Güç: 2400 WKesme Sistemi: Darbali BıçakMak. Kesme Çapı: 40 mmKablo Uzunluğu: 10 mAğırlık: 13.5 kg

 • Karşılaştır