Nike Çocuk Montu, Kabanı

Çocuk Montu, Kaban
Havalar, soğudu ve çocuklar için en önemli ihtiyaç mont, kaban ihtiyacı oldu. Çocuk giyim mağazalarının ürettiği binlerce model ve kumaşta mont, kaban mevcuttur. Çocukların kışın ve sonbaharda dışarı çıkarken giymesi için mont alırken, annelerin ilk dikkat ettiği şey, çocuklarının üşümemesidir. Çocuk montu, kaban alırken en başta dikkat edilecek özellik tabii ki sıcak tutmasıdır. Daha sonra;
- Mont daha çok spor kıyafetlerle giydirilirken, kaban daha klasik kıyafetlerle tercih edilmelidir.
- Tasarımından önce fonksiyonelliğine önem verilmelidir.
- Mont ya da kabanın malzemesine dikkat edilmelidir. Peluş gibi toz toplayan ve temizliği zor olan kumaşlar, çocuklar için uygun değildir.
- Sürekli hareket halinde olan çocukların, hareketlerini kısıtlamayacak kadar rahat kullanıma sahip olmalıdır.
- Kolsuz kaz tüyü yelekler bahar aylarında pratik kullanımı sayesinde kurtarıcıdır.
- Çok sık dışarı çıkan bir çocuksa, özellikle uzun modeller tercih edilmeli, bacaklar da soğuktan korunmalıdır.
- Şapkalı modeller tercih edilmeli, aniden bastıran yağmurlarda ya da rüzgardan çocuğunuzun kafasını, kulaklarını soğuktan korumalıdır.
- Düğmeli modellerdense fermuarlılar seçilmelidir. Hem sabırsız çocuklarınızı giydirmek daha kolay olur, hem de düğme aralarından soğuk gelme ihtimali ortadan kalkar.
- İçi polar ve sıcak tutan malzemeden yapılmış kabanlar seçilmelidir. Ayrıca seçtiğiniz modelin kalın olmasına da özen gösterin.
- Açık renkleri tercih etmekten kaçının. Çok sık yıkanan bir malzeme olmayan mont ve kabanlar, çocukların da hızla kirlettiği düşünülürse, açık renkte sorun olacaktır.
Çocuk giyimine dair her ayrıntıyı bulabileceğiniz bilio.com adresinde yüzlerce çocuk mont, kabanı bulabilirsiniz. Hem de bir ya da iki yıl giydireceğiniz monta tonlarca para ödemenize gerek kalmayacaktır. Her bütçeye uygun montlardan çocuğunuza uygun olanı seçmeniz yeterli.

Filtreleme

Sadece fiyat teklifi olan ürünler

Fiyat

Marka

Kaldır

Renk

Şehir seçimi