Çocuk Ayakkabı

Çocuk ayakkabısı seçerken, yetişkin ayakkabısında olduğu gibi şıklığın ötesinde özelliklere sahip olması beklenir. Çocukların gelişimini dahi etkileyecek olan ayakkabıların rahat ve sağlıklı olması çok önemlidir. Yerli ve yabancı spor firmaları ve ayakkabı firmalarının ekstra özenerek ürettiği çocuk ayakkabılarında da bu özelliklere dikkat edilmektedir. Bilio.com’ da her türlü çocuk ayakkabılarına, detaylı özellikleri ve fotoğrafıyla ulaşabilirsiniz. Nike, Kinetix, Adidas, Winx, Paul Frank, Vicco, Polaris, Caillou Gilbert, Puma, Sanbe, New Balans, Lumberjack, Reebok dünyaca ünlü çocuk ayakkabılarının popüler markalarıdır. Bu markalar ve daha fazlasını en ucuza Bilio’ da bulabilirsiniz. Ancak ayakkabının yüzlerce çeşidini, farklı fiyatlara bulabileceğiniz sayfamızdan seçim yaparken bazı noktalara dikkat edin.
Çocuk ayakkabısı seçerken;
- Kesinlikle çocuğunuza denetin. Ayağındayken rahat hareket ettiği modelleri tercih edin. Ayakkabı numaralarının markalara göre ve kalıplara göre değişebileceğini göz önünde bulundurun ve deneyin.
- Ayakların büyüklüklerinin birbirinden farklı olabileceğini göz önünde bulundurun. Çocuğunuzun bir ayağı diğerinden büyükse, büyük olana uygun ayakkabı seçimi yapın.
- Aldığınız ayakkabı ölçüsünün çocuğunuzun ayağına tam olduğundan emin olun. Büyüse de giyer deyip büyük almayın. Giydikçe açılır deyip, küçük almayın. Unutmayın, sürekli hareket halinde olan çocuğunuzun ayaklarının rahat olması gelişimi açısından da önemlidir.
- Kesinlikle çoraplı deneyin. Çorapla kullanacağınız ayakkabıları çorapsız deneyerek almayın.
- Daha dayanıklı olsun mantığıyla sert ve kalın tabanlı ayakkabı tercih etmeyin. Esnek tabanlı ayakkabılar rahat hareket imkanı sağlar.
- Şeklinden çok fonksiyonelliğine önem verin. Topuklu modeller, çocukların ayak yapısına uygun değildir.
Bu özellikleri dikkate alarak ihtiyacınız olan çocuk ayakkabısı modeline, markasına karar verin, bilio.com’ a girin ve güvenli alışverişin tadını çıkarın.

Filtreleme

Sadece fiyat teklifi olan ürünler

Fiyat

Marka

Numara

Renk

Şehir seçimi