Filtreleme

Sadece fiyat teklifi olan ürünler

Fiyat

Marka

Şehir seçimi

Cep Telefonu Pili, Şarj Aleti

Teknolojinin hızla gelişmesi günlük hayatta da birçok alışkanlığı değiştirdi. Cep telefonlarının icadı insan hayatında devrim niteliği taşırken günümüzde cep telefonlarının geldiği son nokta şaşırtıcıdır. Akıllı olarak nitelendirilen telefonlar vasıtası ile insanlar birçok işi tek bir dokunuş ile halletmeye başladılar.
Akıllı telefonların insan hayatını kolaylaştırdığı bir gerçek; ancak bu değişim beraberinde bir takım farklılıklar da getirdi. Cep telefonlarının sadece arama ve mesajlaşma işlevleri için kullandığı zamanlarda bu cihazların şarj edilme sıklıkları iki günde bir veya haftada iki defa şeklinde idi. Günümüzde arama ve mesajlaşmanın dışında sayılamayacak kadar çok işlev için kullanılan akıllı telefonların şarj sıklığı ise günde iki defa şeklindedir. Bu değişiklik de insanları şarj aleti olarak adlandırılan cihaza bağımlı hale getirdi. Şarj aleti bir telefon için olmazsa olmazdır. Günümüzde telefon kullanıcıların büyük bir kısmı yanında şarj aleti de taşımaktadır. Satın alınan telefon ile birlikte gelen şarj aletleri giderek standartlaşmaya başlasa da halen şarj aleti satın alırken dikkatli olmak gerekmektedir; çünkü orijinal olmayan veya düşük kalitedeki cihazlar telefonların bataryalarına zarar verebilmektedir.
Telefonların insan hayatındaki yeri göz önünde alındığında şarj aletlerinin de yeri anlaşılacaktır; bu sebeple şarj aleti alırken dikkatli olmak gerekmektedir. Samsung, Ttec Plus, S-Link, Nokia, Sony, Apple, ATABA, Arcon London, Belkin, BlackBerry, BlackveDecker, Casepower, Cellular Line, Dexim, Energizer, Greentech, Hama, Haycell, HTC gibi markaların bulunduğu www.bilio.com sitesi üzerinden gerçekleştirilebilen özellik ve fiyat kıyaslama vasıtasıyla kaliteli ama en ucuz şarj aleti rahatlıkla bulunabilir.

Samsung Galaxy S3 Batarya

5,00 / 5 6 kullanıcı oyu 6 yorum

ZAMAN HERŞEYDİRSamsung 1938 yılında kurulmuş ve günümüze kadar uzanan geniş tarihiyle dünya çapında bir şirkettir. Son yıllarda firmanın satışa sunduğu Galaxy S modelinin kullanıcılar tarafından çok beğenilmesi sebebiyle bu tarafa yönelen firma S modelini geliştirmeyi amaçlamıştır. ...

  • Karşılaştır
Samsung Eta0u10ebecstd

Yorum yaz

Samsung Travel Charger ETA0U10EBE Input: 100-240V / 50-60HzOutput: 5.0V / 700mAŞarj Ucu: micro...

  • Karşılaştır
SONY UCH10RU

Yorum yaz

SONY-UCH10RU/W Hızlı Şarj Cihazı 2.0 Siyah Ürün ...

  • Karşılaştır
Samsung i9100 Galaxy S2 Batarya

Yorum yaz

i 9100 Galaxy S2 yüksek kapasiteli batarya Beyaz kapak

  • Karşılaştır
Samsung Galaxy S4 Zoom Yedek Batarya ve Şarj EB-K740AEWEGWW

Yorum yaz

galaxy s4 zoom un yedek pili + şarj ünitesi Satış Garanti Süresi (ay) : 24

  • Karşılaştır
Ttec Plus 2SCC751

Yorum yaz

iPhone için özel üretilmiştir. Cihaz emniyeti için korumalı. Yüksek teknoloji SMD devre ile güvenli kullanım. CE kalite belgeli. Yüksek performans. Dayanıklı ABS gövdeli. Hafif kasalı ve estetik tasarımlı. Şarj esnasında kırmızı şarj tamamlandığında yeşil ışıklı şarj göstergesi.

  • Karşılaştır