Nokia Cep Telefonu Kulaklığı, Bluetooth Kulaklığı

Cep telefonu kulaklığı herkesin çok fazla kullandığı bir üründür. Evde, dışarıda, otobüste veya herhangi bir araçta, yani yanınızda taşıdığınız her an kullanabileceğiniz ufak ve portatif bir üründür. Tabii ki kulak sağlığınız için en ucuz ürünü tercih ederken kaliteli olup olmadığına da bakmalı. İşte bu özellik araştırma ve karşılaştırma işlemi için bir web sitesi var. Bu web sitesi en uygun fiyatlı ürünün hangi mağazada olduğuna göre size yönlendirir.

Cep telefonu kulaklığı sık kullanıldığı için çok çabuk bozulur. Buna engel olmanın en kolay yolu kulaklık ürünlerine dikkatli ve özenli davranmaktır. Ayrıca ucuz modeller tercih ederken de kalitesine önem vermek gerekir. Kancalı, kulak çevresi ve kulak içi çeşitleri bulunan cep telefonu kulaklığı markaları arasında Nokia, Jabra, iLuv, Ttec Plus, Samsung, Philips, Sony ve Sennheiser gibi markalar bulunmaktadır. Bluetooth özellikli kulaklıklar ile arada herhangi bir kablo bağlantısı olmadan cep telefonundaki sesler alınabilmektedir. Bu tarz ürünler özellikle arabada kullanım için oldukça faydalıdır.

Bu ürün çok müzik dinleyenlerin ve çok telefon ile konuşanların mutlaka kullandığı bir üründür. Özellikle arabada trafik güvenliği için kullanımı çok önemlidir. Bilio.com web sitesi ile bütün modellere aynı anda zahmetsizce ulaşın.

Filtreleme

Sadece fiyat teklifi olan ürünler

Fiyat

Marka

Kaldır

Kulaklık Tipi

Şehir seçimi

 
Nokia BH-118 Yorum yaz

Uyumlu Olduğu Marka Tüm Markalar Müzik Dinleyebilme Çift Telefon Desteği Çalışma Mesafesi 10 Metre Max. Bekleme Süresi 120 Saat Max. Konuşma Süresi 6 Saat Şarj Dolum Süresi 2 Saat Konnektör Hayır/Yok Renk Siyah Ağırlık 22 gr Garanti Süresi: 24 Ay Batarya durum göstergesi ...

  • Karşılaştır
Nokia BH-110 Yorum yaz

*Marka; Nokia *Model; BH-110 *Aksesuar Tipi; Bluetooth Kulaklık *Renk; Siyah *Konuşma Süresi; 6 Saate Kadar *Şarj Süresi; 2 Saat *Ağırlık; 10 gr.

  • Karşılaştır
Nokia BH-111 4,50 / 5 1 kullanıcı oyu 1 yorum

Marka: NokiaModel: BH-111Ürün özellikleri:Boyutlar: 48 mm x 37,6 mm x 12,8 mm15,5 g (ana birim)9,5 g (kulaklıklar)Çal/duraklatSonraki parçaÖnceki parçaGönder/bitir/güç tuşuSes seviyesi kontrol düğmesi3,5 mm Nokia konnektörüNokia 2 mm şarj cihazı konnektörüÇalışma sıcaklığı: -15°C ...

  • Karşılaştır