Filtreleme

Fiyat

Marka

Kaldır

Şehir seçimi

Seçili filtreler:

Seçili filtreleri kaldır
Marka:
Samsung ×

Samsung Cep Telefonu Kılıfı

Cep Telefonu Ve Cep Telefon Kılıfları Hakkında Bilgi
Günümüz gelişen teknolojisi ile birçok cep telefonu üretilmektedir. Cep
telefonu üretici firmaları her geçen gün daha yeni daha iyi telefon üretme peşindeler ve durumun böyle olması telefon dünyasında rekabet ortamının doğmasına neden olmaktadır.Telefon üretimi başlarda sadece konuşmak için üretilmekteydi günümüze bakıldığı zaman telefonlar ile konuşmanın yanında mesajlaşmada, fotoğraf çekilmekte, çekilen fotoğraflar sosyal medyada olsun internete olsun paylaşılmakta, oyun oynanmakta, bilgisayar kullanılıyormuş gibi internette gezinilmekte ve daha sayılabilecek birçok işlem yapılmaktadır.
Günümüz telefon şirketleri daha çok satılmak ve daha çok marka haline gelmek için piyasadaki telefonlardan daha iyisini ve daha ucuzunu üretme peşindeler.Üretilen telefonların yanında bu telefonların korunması için de üretilmiş GPS kılıfı bulunmaktadır. Bu durumda da her üretilen telefon için telefon kılıf üreticileri de bu telefonlara ait kılıf üretiminde ve dolayısıyla karşılıklı bir çalışma söz konusu olmaktadır.
Cep telefonlarının günümüzde çok kullanılması ve insanlarda en iyisini kullanma isteği sonucunda piyasada telefon fazlasıyla bulunmaktadır. Piyasa da telefonun fazla bulunması aradığımız telefonu almamız konusunda da bizlere yardımcı olmaktadır. Telefon almak için teknolojik alışveriş merkezlerinden, telefoncularda ya da internet üzerinden satılan telefonlar tercih edilmektedir. İnternet üzerinde birçok telefon satan site bulunmaktadır özellikle internet üzerinden yapılan telefon alışverişlerinde güvenilir siteler tercih edilmelidir.

En ucuz ürün nerede, hangi kalitede, hangi fiyata satılıyor hepsinin cevabı bu sitede. İstenilen tüm ürün kategorilerinde en iyi kalitedeki ürünlerin listesini sunuyor. Cep telefonu aksesuarı kategorisi içerisinde bulunan ürünler, kesinlikle a kalite ve üstün kullanım özellikleri sağlıyor. Harika kesimiyle cihazınıza tam bir uyum içerisinde iken cihazın yan, alt ve üst kısımlarını darbeden, çizikten ve kirden koruyacaktır. Microsonic, Ttec Plus, Samsung, Zenus, Cellular Line, 3M, Addison, Aicoer, Apple, Belkin, Bigg, Desmay gibi markaların ürünlerine ulaşmak mümkün.

Mor, kırmızı, beyaz veya siyah Cep telefonu Kılıfı seçenekleri arasında en ucuzu seçmek ve kaliteden hiçbir şekilde ödün vermemek için bilio.com sitesi ilk tercih olmalıdır. Güvenli mağaza sistemi ile ödeme konusunda en güvenli e-ticaret siteleri listesinden ürünün satışını yapanların listesini büyük bir ciddiyet ve titizlikle sunar. Cihazların korunması için oldukça kullanışlı olan kılıflar, kapaklı ya da kapaksız şekilde müşterilerin istek ve beğenilerine sunulmaktadır.

10
Samsung Galaxy Note 2 Flip Cover

Yorum yaz

Kalabalık dünyamızın, minimal ve az yer kaplamaya yönelik tasarlanmış cep telefonlarının zarif yapıları korunmayı hak ediyor. Bu amaçla tasarlanan Samsung Note 2 Flip Cover Beyaz kapak seçeneği ile telefonunuzun bu zarif ve narin yapısını korumak istiyor. Suni deriden yapılmış, yana ...

Samsung Galaxy S3 i9300 Şarjlı Kılıf

5,00 / 5 1 kullanıcı oyu 1 yorum

Kendinden bataryalı bu şık kılıf ile telefonunuzu dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerde şarj edebilir ve ara vermeden kullanmaya devam edebilirsiniz.

Samsung Samsung I9500 Galaxy S4 Protective Cover

Yorum yaz

ÖZELLIKLERI* Telefonunuz için özel tasarlanmış şık ve zarif kılıf, * Sert arka ...

Samsung GT-i8552 Galaxy Win Flip Cover Kılıf Beyaz

Yorum yaz

Samsung GT-I8552 Galaxy Win Orjinal Flip Cover Kılıf/Beyaz Ürün Kodu: EF-FI855BWEGWW

Samsung N7100 Galaxy Note 2 Kılıf

Yorum yaz

 ;Flip Cover kılıf Galaxy Note 2'nin arka batarya kapağı çıkartılıp, onun yerine kılıfın arka kapağı takılarak kullanılır. Kılıf üzerinde NFC çipi bulunmaktadır. Kapaklı deri kılıf sayesinde telefonunuzu sadece korumakla kalmaz, zarif tasarımı sayesinde de daha güzel bir görünüm kazandırırsınız. ...