Listem

Filtreleme

Fiyat

Marka

Kaldır

Güç

Su Isıtıcı kapasitesi

Çaydanlık kapasitesi

Şehir seçimi

Seçili filtreler:

Seçili filtreleri kaldır
Marka:
Hotpoint-Ariston ×

Hotpoint-Ariston Çay Makinesi, Semaver

Çay ülkemiz insanları tarafından en çok tüketilen içecektir. Yaz kış demeden içilen çay insanımız tarafından çok sevilmektedir. Gelen misafire ikram edilir; dışarıda bir mekâna gidilince hep ilk tercih olur. Çay ülkemizin içecek kültüründe çok önemli bir yer tutmaktadır.
Çay kültürümüzde bu kadar büyük yer tutarken çay makineleri de haliyle çok rağbet görüyor. Çay koymanın gelenekselliğine modernlik katan çay makineleri sayesinde çay koyma işleminin süresinde kısalma yaşanıyor; bu da çay makinelerinin tercih edilmesine neden oluyor. Çok farklı özelliklere sahip çay makineleri sayesinde çay koymak işlemi kısaldığı gibi kolaylaşıyor da; üstelik bu süreçte çay lezzetinden hiçbir şey kaybetmiyor. Çay makinelerinin gördüğü rağbet nedeniyle küçük ev aleti üreten markaların tamamı çay makinesi de üretmeye başladı; böylelikle piyasada yüzlerce farklı modelde çay makinesi oldu. Üret, Remta, Arzum, Arçelik, Bluehouse, Aksel, Alevli, Altus, Beko, Bosch, Cucinox, Cvs, Damla, Fakir, Goldmaster, Hilalcioğlu, Homend, King, Korkmaz, Kütahya Porselen, Luxell gibi onlarca marka çaykoliklerin beğenisine sunuluyor. Ancak çaya önem veren insanlar için bu makineler içinden seçim yapmak zorlaştı. Hangisinin kendi çay tercihlerine hitap edeceğine karar vermekte zorlandıkları gibi aynı zamanda fiyat konusunda da kafa karışıklığı yaşıyorlar.
Onlarca farklı markanın yüzlerce farklı modeldeki çay makinelerini detaylı özellikleri ve satıldıkları farklı mağazaların fiyatları ile bünyesinde barındıran www.bilio.com sitesi sayesinde bu karışıklık son buluyor. Çay severlerin tek yapması gereken siteye girip ürünler arasında özellik ve fiyat bakımında kıyaslama yaparak en ucuz çay makineleri arasında tercih yapmaktır.

Ürünleri Karşılaştır ?
Hotpoint-Ariston TM VPL JR0

Yorum yaz

Marka: Hotpoint-AristonModel: TM VPL JR0Ürün ÖzellikleriGüç: 1650W Sıcak tutma fonksiyonu,Çift ısıtma sistemi,Çelik çay filtresi,2 Lt. Su ısıtcı/ 0.8 Lt demlik kapasitesi,Dayanıklı cam demlik,Kaynatma ve sıcak tutma göstergeleri,Su ısıtıcı için ayrı kapak,Susuz çalışmama kontrolü,Enerji ...

Hotpoint-Ariston 82203 TM VMT JX0

Yorum yaz

Marka: Hotpoint-AristonModel: 82203 TM VMT JX0Ürün ÖzellikleriTeknik bilgilerGüç: 1650 WVoltaj 220-240 V / 50/60 Hz2 yıl garantiÖzelliklerSıcak tutma fonksiyonuÇıft ısıtma sistemi2 lt Su ısıtıcı kapasitesi0,8 lt demlik kapasitesiDayanıklı cam demlikKaynatma ve sıcak tutma göstergeleri360° ...