Filtreleme

Fiyat

Marka

Şehir seçimi

Çardak, Tente

Çardak, Tente
Çardak, özellikle yaz aylarında insanların güneşten korunmak amacı ile korundukları gölgeliktir. Güneş haricinde
soğuk havalarda, rüzgârlı günlerde insanların sığındıkları bir yerdir. Binalarda, sebzelerin korunmasında da kullanılmaktadır. Çardaklarda kullanılacak olan kumaşların en kalitelilerinden olması gerekmektedir. Korunma koşullarında insanların sıkıntı yaşamamaları gerekmektedir. Restoranlarda özellikle çardak olan yerler insanların tercihleri arasında yer almaktadır. Hem kendilerine ait olması hem de daha korunaklı olmasından dolayı tercih edilmektedir.
Piknik alanlarında sıklıkla kullanılmaktadır. Son zamanlarda binaların bahçelerine yapılmaktadır. Kaliteli malzemeden yapılması uzun süreli bir kullanım sağlamaktadır. Tente, yaz ve kış aylarında yağmur ve güneşten korunmak amacı ile herhangi bir tahtanın, yerin üzerine serilen bezdir. Birçok tente çeşidi vardır ve hepsinin kullanıldığı yerler farklılıklar göstermektedir. Mafsallı tente, raylı tente, şeffaf tente gibi farklıdır. Genel olarak özelliklerine bakıldığında hepsi insanların korunması için kullanılmaktadır. Kimisi çok kısa sürede yapılmasına karşın kimisinin işçilik açısından yapımı daha zordur. Otomatik tenteler kolay açılıp kapandığından sıklıkla tercih edilmektedir.
İnsanlar zorlanacağı değil kolay kullanım sağlayacağı tenteleri birincil olarak kullanmaktadırlar. Andoutdoor en sık tercih edilen markalar arasında yer almaktadır. Renk seçenekleri bulunmaktadır. İstenildiği takdirde cibinlik olarak da kullanımı yapılabilmektedir. En uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Fiyatları değişiklikler göstermektedir. Öncelikle yapacağınız şey ürünlerden hangisini yaptırmanızın daha iyi olacağını bilmenizdir. Sizi zora sokmayacak ve kullanırken sorun yaşamayacağınız ürünü seçmelisiniz.

AndOutdoor Tente 240x240 cm AND1028

Yorum yaz

En :240X240 cm Kubbe yüksekliği 250 cm Kenar yüksekliği 200 cm

  • Karşılaştır
AndOutdoor Tente 270X270 AND1029

Yorum yaz

Andoutdoor Tente 270X270 AND1029 Ölçüler : 270X270 cm

  • Karşılaştır
Andoutdoor AND1024

Yorum yaz

2.40X2.40 CM 3 Kademe yükseklik ayarı Kurulumu ve kaldırılması saniyeler alan tente.

  • Karşılaştır