Filtreleme

Fiyat

Şehir seçimi

Can Yeleği

Can Yeleği Hayat Kurtarır

Her insanın tutkusu farklıdır. Kimileri yeni evlerle avunurken, kimileri de yeni araba gibi sosyal
ortam anlayışları arasında bulunmaktadır. Bunun dışında bir de denize aşık insanlar mevcuttur. Ki onlar her daim kendilerinin en iyi hissettiği ortam olarak kabul etmiştir denizi. Sevdasını, her duygusunu deniz ortamında yaşamıştır. Aslında gerekli koruyucuları olmadan da tehlikeli bir varıştır, deniz üstünde yüzde yüz garantisiz keyif sürme işlemi.

Bu koruyucu kapsamına giren baş kurtarıcı konumunda olan nesne; Can Yeleğidir. Herhangi bir can kurtarma operasyonunda bile, ilk kurtarılan kişiler arasında Can Yeleği kullanan bireyler gelmektedir ve bunun sağlanma yöntemi ise bu nesnenin kişiyi su yüzeyinde tutmasını sağlamaktır. Suyun kaldırma kuvveti mevcudiyeti ile kendine güvenen bireyler; Can Yeleği olmadan deniz turuna çıktıklarında, aslında tehlike sinyalleri veren bir ortamı yaşamaktadırlar. Herhangi bir sebepten oluşan devrilme durumlarında kişinin su üstünde durabileceği vakit, hava şartlarına göre değişim göstermektedir. Bunun içindir ki suya karşı dayanılmaz bir kuvvet harcayan birey en sonunda tükenmektedir. İşte bundan sonrası tehlikedir. Ancak Can yeleği mevcudiyeti ile su yüzüne tutunabilir insan ve hayatta kalır.

Günümüzde teknelerin kendi kapasiteleri sınırınca can yeleği mevcut olmalıdır. Ve kullanılan malzemesi gereği insana en güven veren can yeleği firmaları arasındaki yapılış farklılıkları, ürünün kalitesini arttırmakta ya da azaltmaktadır. Kolay giyilen ve insanı en maksimum seviyede su yüzeyinde tutan firmalar, her daim tercih kapsamınıza girmelidir.

A-110 Renklı Yuzme Sımıdı

Yorum yaz

Altis Ekipman > Yüzme Malzemeleri > Aksesuarlar A-110 RENKLI YUZME SIMIDI A-110

  • Karşılaştır
A-450 Luks Sımıt

Yorum yaz

Altis Ekipman > Yüzme Malzemeleri > Aksesuarlar A-450 LUKS SIMIT A-450

  • Karşılaştır
A-180 Hayvanlı Fıgurlu Oturaklı Sımıt

Yorum yaz

Altis Ekipman > Yüzme Malzemeleri > Aksesuarlar A-180 HAYVANLI FIGURLU OTURAKLI SIMIT A-180

  • Karşılaştır