Cam Sileceği

Cam Silecek
Arabası olanlar bilir ki özellikle kış ve sonbahar aylarında aniden yolda iken tutan yağmur, kar ve dolu yağması bir sürücü için zorluk demektir. Bu gibi durumlarda sürücünün ilk aklına gelen cam sileceğidir. Cam sileceği iyi ve kaliteli olan sürücü, hiç endişe etmeden hemen cam sileceklerini çalıştırır. Yoluna gayet sakin ve normal şekilde devam eder. Ama ya sileceği iyi olmayan zırt pırt yerde aniden duran silecekli şoför önünü doğru düzgün göremediği için panik olur. Ve bu panik ile belki hayatının en büyük hatasını yapıp kaza yapar yada kazaya sebep olur.
Birde bu cam sileceklerin bazısı vardır ki normal şartlarda camı pislenmiş şoför camını temizlemek için çalıştırdığında camı temizlemek yerine o camı iyiden iyiye pisletir. Bu gibi durumlarda belki ufak bir leke için çalıştırır ama cam silecek o lekeyi alır sağa sola bulaştırarak şoförün camını iyice pisletir. Bu gibi durumlarda o şoförler çaresiz arabasını bir kenara çekip camını bir bez ile temizlemek zorunda kalırlar.
Yoksa diğer türlü yoluna devam edemeyecek şekilde camı pislendiği için önünü rahat şekilde göremez. Arabayı durudur, sonra bir bez al, o camı sil derken başlı başına zaman alan iştir. O sebepten cam sileceği alırken; hesabı kadar kalitesi ve de işlevselliğine de bakmak gerekir. Ki bu sayede yolunuzu sorunsuz ve de duraksamadan devam edebilesiniz.

Filtreleme

Fiyat

Marka

Uyumlu Araç

Şehir seçimi