Filtreleme

Fiyat

Marka

Şehir seçimi

Buz Pateni

Buz Pateni
İnsanların küçük yaştan başlayıp yetişkin olana kadar sürekli yaptıkları sporlar vardır. Her sporun da bir zorluğu
vardır. Buz pateni insanların küçük yaşta başlamaları gereken bir spordur. Vücudun bu spora alışması gerekmektedir. Esneklik gereklidir. Bu ürün için bayan ve erkek çocuklar ve yetişkinler için ürünler vardır. Hepsinin renkleri farklıdır. Kız çocukları için pembe patenler göz kamaştırmaktadır.
En çok kullanılan markalar arasında Tempish yer almaktadır. Patenin rahat yapılmasını sağlamak için özel olarak paten üretimi yapmaktadır. Astarının yumuşak olması ve ayakların konforunun sağlanması hedeflenmiştir. Genel renklerine bakıldığında beyaz, siyah, pembe ve mavi çoğunluktadır. Hızlı bir şekilde kurumaktadır. Yeni başlayanlar ya da profesyonel patenciler tarafından kullanılmaktadır. Dayanıklı plastikten yapılan bir dış malzemesi vardır. Bıçakları paslanmaz ve karbon çelikten yapılmaktadır. Boyutları ise ayarlanabilmektedir. En ilginç tasarımlar ile sizlerin dikkatini çekmektedir. Fiyatları özelliklerine ve renklerine göre değişiklik göstermektedir. Buz patenini yapacak olan kişinin yaşına, kayma seviyesine bakılaraktan paten seçimi yapmanız gerekmektedir. 165 TL İle 400 TL arasında fiyat farklılıkları bulunmaktadır.
Uzun süreli kullanım için en kaliteli ürünleri seçmeye özen göstermelisiniz ve özel olarak inceleme yaparak ileride sorun yaşamayacağınız patenleri tercih etmeniz gerekecektir. Patenin nasıl kullanıldığını en iyi şekilde bilmeniz paten ile iyi anlaşacağınız anlamına gelmektedir. Bu nedenle bu sporu yapmaya karar verdiğinizde en iyi olmaya çalışmalısınız.

2
Tempish Get-Up

Yorum yaz

Önerilen kullanım ; : Rekreasyon Spor  ;Dış Malzeme ; ; ; ; ; ; ; ; : BRANDA aqua Dirençli, PVC  ;Astar ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;  ; ; ; ; ; ; ; ; ; : SÜPER SOFT FUN KÜRK - mükemmel ısı yalıtımı işlevi yerine  ;Ayak bileği ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; : Rahat ayakkabılar ayak şekline uyum  ;Astar ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;  ...

  • Karşılaştır
Tempish Rebel Ice Lady

4,00 / 5 Yorum yaz

rebel ice lady skate paten rebel ice lady, buz patenine yeni başlayan kız çocukları için, eğlence ve spor yönelik, yeni ilginç tasarımı ile karşınızda. yumuşak hızlı kuruyan astar yapısı sayesinde çocuğunuza konforlu sürüş keyfi sağlar. iskeletin yan düğmesine basarak, paten ...

  • Karşılaştır