Burun Aspiratörü

Burun Aspiratörü
Solumun zorluğu ve burun tıkanıklığı çeken bebekler tüm gün ve gece huzursuz ve uykusuzluk çekmektedir. Bir yaşını doldurmamış bebekler burun temizliği yapamaz kendilerini ifade edemezler. Bu nedenle bireylerin bebeklerinin burun temizliğini ve tıkanıklığını burun aspiratörü veya benzeri temizleme aletleri ile temizlemeleri gerekmektedir. Bebekleriniz sürekli ağlıyorsa önemli bir nedenden ötürüdür. Özellikler kış ve bahar aylarında sıklık gösteren burun tıkanıklığı günde belli aralıklarla temizlenmezse bebeğinizde daha ciddi problemlere sebebiyet verebilir.
Bebeklerdeki tıkanıklıklar için fizyolojik serum uygulaması doktorlar tarafından verilmektedir. Deniz suyu içeren bu serum bebeğinizi bir nebze de olsa rahatlatacaktır. Fakat burun aspiratörleri ile burun tamamıyla temizlenmelidir. Burun aspiratör çeşitleri standart pompalı, nazal aspiratör ve pilli aspiratör olmak üzere üç çeşittir. Chicco, Ortibebe, Santebebe, Japlo ve Bebedor gibi birçok markanın çok çeşitli burun aspiratörleri mevcuttur. Çoğu annenin ilk olarak standart pompalı olanı aldığı fakat daha etkili burun tıkanıklığını açtığı için nazal burun aspiratöründen daha çok memnun kalınmıştır. Burun aspiratörünüzü doktorunuzun verdiği fizyolojik serum ile kullanıldığında burun tıkanıklığı açmanız daha başarılı olacaktır. Burun aspiratörünü hangi çeşidi kullanırsanız kullanın bebeğinizin burunun içine sokulmaması kullanım talimatlarına bire bir uygulanması gerekmektedir.
Rahat, huzurlu ve gece uykusu derin bir bebek için burun aspiratörlerinin etkili olması için doktorun önerdiği fizyolojik serum eşliğinde günde birkaç kez uygulanmalıdır. Burun tıkanıklığı bebeğinizde ciddi problemler yaratmadan size uygun burun aspiratörünüzü evinizde muhakkak bulundurmalısınız. Bebeklerimizin burun tıkanıklığı yüzünden huzursuzlukları son bulacaktır.

Filtreleme

Fiyat

Marka

Şehir seçimi