Listem

Filtreleme

Fiyat

Marka

Kaldır

Kullanım

Aquastop

Kapasite

Enerji sınıfı

Temizleme seviyesi

  • A (4)

Kurutma seviyesi

  • A (4)

Genişlik

Gürültü seviyesi

Enerji kullanımı

Su kullanımı

Kısa Program

Yoğun program

Otomatik program

Başlama Zamanını Erteleme

Ekran

Şehir seçimi

Seçili filtreler:

Seçili filtreleri kaldır
Marka:
Hoover ×

Hoover Bulaşık Makinesi

Son yıllarda üretim ve satış patlaması yaşanan beyaz eşya sektöründe, başı çeken ürünlerden biri de bulaşık makineleri. Enerji ve su tasarrufu sağlayan modellerin son teknolojik ilerlemelerle sürekli yenilenmesi pazardaki hareketliliği daha da arttırıyor. Türkiye’de satışı yapılan bulaşık makinesi markaları arasında kıyasıya bir rekabet var. Beko, Arçelik, Vestel ve Profilo gibi güçlü yerli markaların yanında, AEG, Bosch, Siemens, Altus, Ariston, Electrolux, Grundig, Hoover, Hotpoint-Ariston, LG, Regal, Samsung, Indesit, Silverline, Vest Frost, Teka, Tekpoint, Windsor ve Simfer gibi markalar da bulaşık makinesi pazarında yarış halinde.

Üretici firmaların piyasaya sundukları ürünleri sürekli geliştirip her yıl baştan sona değiştirmeleri nedeniyle bulaşık makinesi satın alırken tüketicilerin detaylı bir araştırma yapması gerekiyor. Bilio.com üzerinden bulaşık makinesi satın almak isteyen tüketiciler, en yeni ve en ucuz bulaşık makinesi modellerini sitemizde karşılaştırıp kıyaslama imkanına sahipler. Bilio.com’da ihtiyaçlarınıza en uygun bulaşık makinelerini araştırırken dikkat etmeniz gereken teknik özellikler hakkında da sizleri bilgilendirmekte fayda görüyoruz.

Piyasada satılan bulaşık makineleri bağımsız ve ankastre bulaşık makineleri olarak iki çeşide ayrılıyor. Ankastre bulaşık makineleri mutfaklarda dolap ya da bölmeli mobilyalar arasına yerleştirilirken, bağımsız bulaşık makinesi modelleri istenilen her yere yerleştirilebiliyor. Bulaşık makinesi satın alırken, ürünlerde kısa program, aquastop, yoğun program, otomatik program ve gecikmeli başlama özellikleri bulunup bulunmadığını inceleyebilirsiniz. Bilgisayar teknolojisinin de devreye girmesi ile birlikte LCD ekrana sahip bulaşık makineleri de kumanda açısından kolaylıklar sağlıyor.

B, A, A+, A++, A+++ enerji sınıflarına göre üretilen bulaşık makineleri, 0.51 - 0.93 kWh, 0.94 - 1.05 kWh, 1.08 - 1.1 kWh ve 1.14 - 1.2 kWh arası değerlerde enerji tüketimi yapıyor. Elektrik enerjisi kullanımında A plus değerleri arttırılarak tasarruf sağlanırken, su tüketiminde de son derece uygun modeller üretiliyor. Makinelerin su kullanım oranları 6 - 10 litre, 11 - 13 litre, 14 - 15 litre, 16 –17 litre ile 18 - 54 litre arasında değişiyor.

Şüphesiz ki tüketicilerin ürün seçerken dikkat ettiği unsurlardan biri de en sessiz bulaşık makinesini satın almak. Piyasadaki bulaşık makinelerinin gürültü seviyeleri 38 - 44 dB, 38 - 44 dB, 45 - 47 dB, 48 - 49 dB, 50 - 52 dB ve 53 - 59 dB arasında şekilleniyor.

Bulaşık makinelerinin genişlik, set sayısı, temizleme ve kurutma seviyelerini de bilio.com’dan karşılaştırarak inceleyebilirsiniz.

Ürünleri Karşılaştır ?
Hoover HED 60

3,50 / 5 20 kullanıcı oyu 20 yorum

Ürün ÖzellikleriMarka: HooverModel: HED 6012 Kişilik Yükleme Kapasitesi.Tek Tuşla Program Seçimi.6 Farklı Program Seçimi.Kolay Ayarlanabilen Sepet.Power Spray Su Püskürtme Fonksiyonu.AAA Verimlilik Sınıfı.Hızlı Program.Tek Dokunuş Kontrol VarSoft Touch Dokunmatık Tuş YokDijital Gösterge ...

Hoover DDY 088

Yorum yaz

 ;15 Kişilik yükleme kapasitesi3 adet sepet12 (4x3) adet program seçeneğiA - % 10 enerji verimlilik sınıfı10 Lt. su tüketimiGecikmeli başlatma29 dakikalık hızlı yıkamaDijital göstergeInox dış yüzeyEkstra kurutma opsiyonuBuharlı programıGece yıkama seçeneğiSüper sessiz çalışma özelliği ...

Hoover DDY 062

Yorum yaz

Marka: HOOVERModel: DDY 062Ürün özellikleri:Enerji Performansı: AYıkama Performansı: AKurutma Performansı: AProgram Sayısı: 12 prgGürültü: 56 dbKapasitesi: 12 kişilikDiğer Özellikleri6 farklı yıkama sıcaklığıLED GöstergeGecikmeli başlatmaHızlı yıkama programıEkonomik YıkamaSu Tüketimi: ...

HOOVER DDY 065 T

1,00 / 5 1 kullanıcı oyu 1 yorum

Marka: HOOVERModel: DDY 065 TÜrün özellikleri:15 Kişilik yükleme kapasitesi12 (4x3) programAAA enerji verimlilik sınıfı9 saate kadar gecikmeli başlatma29 dakika hızlı yıkama programı3 sepet6 Farklı yıkama seçeneği13 lt su tüketimiDijital göstergeBeyazAyarlanabilen üst sepet