Filtreleme

Fiyat

Marka

Kaldır

Ürün Tipi

Şehir seçimi

Seçili filtreler:

Budama ve Dal Kesme Makası
Marka:
Felco ×

Felco Budama ve Dal Kesme Makası

Ağaçları daha gür ve sağlıklı bir şekilde yeni filizler vermesi için budama şarttır. Kuruyan ve yaşlanan dalları budayarak verimsiz bölgelerin enerji çekmesi engellenir ve ağacın daha gür ve verimli olması sağlanmaktadır. Verimsiz dallar ve yaşlı dalları budama ve dal kesme makası ile kolaylıkla kesip budaya bilirsiniz. Ağaç dalı kesmek için özel olarak üretilmiş bu makasları bilio sitesinden fiyat karşılaştırma yöntemini kullanarak en uygun fiyata satan mağaza veya siteyi bularak fazla para vermeden sahip olabilirsiniz.

Bilio sitesinin budama ve dal kesme makası kategorisinde birbirinden çeşitli fonksiyonel ürünler ve markalar bulunmaktadır. Kendi amacınıza ve bütçenize uygun olan budama makaslarını seçerek diğer mağazalar arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Böylece tüm mağazaları veya internetteki tüm siteleri gezmenize gerek kalmadan bilio sitesi ile tüm site ve mağazalardaki fiyatları karşılaştırır ve sizler için seçtiğiniz ürünü en ucuz fiyat ile satılan yerden başlayarak sıralamaya koyar. Budama makası kategorisinde felco marka makaslar, wolf marka makaslar bulunmaktadır. Ayrıca bartech teleskopik budama makası ile uzun aparatı sayesinde merdivene çıkmadan budama yapabilirsiniz. Özel olarak tasarlanmış şarjlı olarak çalışan budama makasları ile teknolojik çalışmak istiyorsanız tercih edebilirsiniz.

Bilio’da her ürün için ayrı ayrı kategori oluşturulmuş olup her kategoride birbirinden farklı modellerde yüzlerce çeşit bulunmaktadır. Bu özelliğini budama ve dal kesme makası kategorisinde de gösteren bilio farklı ve birçok çeşit makas ile tüketicilerin fiyat karşılaştırması yaparak en uygun satış yapan site veya mağazayı bulmalarını sağlamaktadır. Günlerce makas aramak yerine bilio sitesine girerek teknik özelliklerini inceleyip aradığınız makası bulup saniyeler içerisinde fiyat karşılaştırması yaparak en uygun fiyatlı mağazayı bulabilirsiniz. Her zaman güvenilir ve kaliteli olan bilio ile paranız cepte kalacak.

Felco 13 Budama Makası Klasik Seri

Yorum yaz

ÜRÜN TEKNIK ÖZELLIKLERI Boy ; ; ; ; ; ; ; ;  ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;

  • Karşılaştır
Felco 600 Budama Testere

4,25 / 5 2 kullanıcı oyu 1 yorum

Boy: 16 cmTutma sapı: KatlanabilirAğırlık: 161 gr

  • Karşılaştır
Felco 820 Elektronik Budama Makası

5,00 / 5 2 kullanıcı oyu 2 yorum

Felco 820 Elektronik Budama MakasıBoy:29 cmKesme Çapı:1 - 45 mmMaksimum Devir:189 wattDolum Süresi:2 saatortalama Çalışma Süresi (Tam Şarj İle):1 günŞarj Aleti:90 - 250 VACBatarya Voltajı:37 VDCLi-PoBatarya Kuvveti:2,5 amp/saatMakas Ağırlığı:980 grBatarya Ağırlığı:790 gr

  • Karşılaştır
Felco 160l Budama Makası

Yorum yaz

Boy: 22 cm El tipi: Sağ Tutma sapı: Sabit Ağırlık: 190 gr

  • Karşılaştır
Felco 820 Şarjlı Akülü Budama Makası

0,50 / 5 Yorum yaz

Felco 820 Şarjlı Akülü Budama Makası

  • Karşılaştır
Felco 12 Budama Makası Klasik Seri

3,00 / 5 Yorum yaz

Marka: FelcoModel: 12 Budama Makasi Klasik SeriÜrün özellikleri:Boy: 20 cmEl tipi: SağTutma sapı: Döner sapAğırlık: 265 gr

  • Karşılaştır
Felco 21 Budama Makası

Yorum yaz

Boy: 21 cm El tipi: Sağ Tutma sapı: Sabit Ağırlık: 1150 gr

  • Karşılaştır