Budama ve Dal Kesme Makası

Ağaçları daha gür ve sağlıklı bir şekilde yeni filizler vermesi için budama şarttır. Kuruyan ve yaşlanan dalları budayarak verimsiz bölgelerin enerji çekmesi engellenir ve ağacın daha gür ve verimli olması sağlanmaktadır. Verimsiz dallar ve yaşlı dalları budama ve dal kesme makası ile kolaylıkla kesip budaya bilirsiniz. Ağaç dalı kesmek için özel olarak üretilmiş bu makasları bilio sitesinden fiyat karşılaştırma yöntemini kullanarak en uygun fiyata satan mağaza veya siteyi bularak fazla para vermeden sahip olabilirsiniz.

Bilio sitesinin budama ve dal kesme makası kategorisinde birbirinden çeşitli fonksiyonel ürünler ve markalar bulunmaktadır. Kendi amacınıza ve bütçenize uygun olan budama makaslarını seçerek diğer mağazalar arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Böylece tüm mağazaları veya internetteki tüm siteleri gezmenize gerek kalmadan bilio sitesi ile tüm site ve mağazalardaki fiyatları karşılaştırır ve sizler için seçtiğiniz ürünü en ucuz fiyat ile satılan yerden başlayarak sıralamaya koyar. Budama makası kategorisinde felco marka makaslar, wolf marka makaslar bulunmaktadır. Ayrıca bartech teleskopik budama makası ile uzun aparatı sayesinde merdivene çıkmadan budama yapabilirsiniz. Özel olarak tasarlanmış şarjlı olarak çalışan budama makasları ile teknolojik çalışmak istiyorsanız tercih edebilirsiniz.

Bilio’da her ürün için ayrı ayrı kategori oluşturulmuş olup her kategoride birbirinden farklı modellerde yüzlerce çeşit bulunmaktadır. Bu özelliğini budama ve dal kesme makası kategorisinde de gösteren bilio farklı ve birçok çeşit makas ile tüketicilerin fiyat karşılaştırması yaparak en uygun satış yapan site veya mağazayı bulmalarını sağlamaktadır. Günlerce makas aramak yerine bilio sitesine girerek teknik özelliklerini inceleyip aradığınız makası bulup saniyeler içerisinde fiyat karşılaştırması yaparak en uygun fiyatlı mağazayı bulabilirsiniz. Her zaman güvenilir ve kaliteli olan bilio ile paranız cepte kalacak.

Filtreleme

Fiyat

Marka

Ürün Tipi

Şehir seçimi

 
Fiskars 115562 Teleskopik Yüksek Dal Budama Makası Up 86 Yorum yaz

FİSKARS 115562 TELESKOPİK YÜKSEK DAL BUDAMA MAKASI UP 86

  • Karşılaştır
Makita Uc120dwa Akülü Dal Budama Yorum yaz

Elektrik freni ve Taşıma çantası Zincir hızı: 160 m/dak Kesme uzunluğu: 115 mm Zincir: 1/4" Ağırlık: 2.2 kg Akü/Şarj cihazı: 1222/DC1414 Tek akülü

  • Karşılaştır
Felco 820 Elektronik Budama Makası 5,00 / 5 2 kullanıcı oyu 2 yorum

Felco 820 Elektronik Budama MakasıBoy:29 cmKesme Çapı:1 - 45 mmMaksimum Devir:189 wattDolum Süresi:2 saatortalama Çalışma Süresi (Tam Şarj İle):1 günŞarj Aleti:90 - 250 VACBatarya Voltajı:37 VDCLi-PoBatarya Kuvveti:2,5 amp/saatMakas Ağırlığı:980 grBatarya Ağırlığı:790 gr

  • Karşılaştır