Filtreleme

Fiyat

Marka

Şehir seçimi

Boş Disk

Bilgisayar
Verilen komutları yerine getiren elektronik cihazlara bilgisayar denilmektedir. Bilgisayar dilimize İngilizce
computer kelimesinden geçmiştir. Teknolojinin gelişmesi ile bilgisayar günümüzde her alana girmiş bulunmaktadır. Bilgisayarın bu denli her alana girmiş bulunması ve her alanda kullanılması ile günümüzde hemen hemen her yerde bilgisayarlar bulunmaktadır. Bilgisayarlar günümüzde ev, iş yerleri ve daha akla gelecek her yerde kullanılabilmektedir.
Bilgisayar ilk üretildiği zaman çok büyük boyutlarda üretilmiştir zamanla boyutları küçülmüştür. Başlarda bir oda boyunda olan bilgisayar zamanla masa üstü bilgisayar, laptop ve günümüzde cebe girecek kadar küçültülmüş durumdadır. Bilgisayarın yaptığı işlemlere bakılacak olursa; web sitelerinde dolaşma, alışveriş yapmak, oyun oynamak, haberleri okumak, araştırma yapmak, müzik dinlemek ve daha saymakla bitmeyecek birçok alanda kullanılmaktadır.
İlk üretilen bilgisayarların ve günümüzdeki bilgisayarın çalışma yapısına bakıldığı zaman dört ana başlıkta incelenmektedir. Bunlar; bilginin girişi, bilginin saklanması, bilginin işlenmesi ve son olarak bilginin çıkışıdır. Bilgisayar yukarıda da denildiği gibi hemen hemen her yerde bulunmaktadır. Yeni bilgisayar alacaklar bilgisayarları her yerde kolaylık bulabilirler mesele elektronik eşya satan alışveriş merkezler, bilgisayarcılar ve internet üzerinden bulunabilir. İnternet üzerinde bulunan bilgisayar satım sitelerinden birine örnek verilecek olursa; www.bilio.com adresi ve bunun gibi daha birçok teknolojik adresinden bilgisayar alınabilmektedir.

Princo CD-R 700MB 52x

Yorum yaz

Noname CD-R 56X Yazma Hızı 700 MB Kapasite 80 Dakika 100' lü Spindle Ürünün üzeri baskısızdır. Bu yüzden baskı ve çoğaltım için kullanılabilir prüzsüz bir yüzey sağlar.

  • Karşılaştır
Verbatim Mini DVD-RW 1.4GB 2x

Yorum yaz

DVD-RW 1,4Gb 2X 8CM MINI DVD 5 ADT KUTUSatış Garanti Süresi (ay): 24

  • Karşılaştır
TDK CD-R 10'lu Shrink

Yorum yaz

TDK CD-R 10'lu Shrink 52x 700MB Satış Garanti Süresi (ay): 12

  • Karşılaştır
HP DVD+R DRE00060-3 8 5 GB 8X 10'lu Cake Box

Yorum yaz

Güvenilir depolama olanığı sağlayan HP Dvd+r'ların içine tüm dosyalarınızı gönül rahatlığıyla atabilirsiniz Video müzik veya fotoğraflarınızı DVD+R'a yazdırabilirsiniz Yazılabilir multimedya ürünleri yapıları itibariyle manyetik alandan etkilenirler Bu yüzden manyetik alandan koruyarak ...

  • Karşılaştır
TDK Cd-r Data 52x80 Min/700mb 25 Li Cakebox

Yorum yaz

TDK CD-R Data 52X 80 Min/700MB 25'li Cake Box Satış Garanti Süresi (ay): 24

  • Karşılaştır
Princo Cd-r 56x 700mb 80dk 50'li Renkli Shrink 4718473005755

Yorum yaz

 - Kullanım Şekli: Yazılabilir CD- Kapasite: 700 MB- Yeniden Yazılabilirlik: Hayır/Yok- Hız: 56x- Adet: 50 Adet

  • Karşılaştır