Filtreleme

Fiyat

Marka

Şehir seçimi

Bone

Bone
İnsanlar yaşamları boyunca spor yaparlar. Spor yaparken de kullanmaları gereken aksesuarlar vardır. Bunlar arasında
özellikle havuzlarda kullanılan bone erkekler ve bayanlar tarafından kullanılmaktadır. Toplu kullanım olan havuzlarda bonelerin kullanımının zorunlu kılınması gerekmektedir. Özellikle bayanların saçlarının dökülüyor olması diğer insanların midesini bulandıracak kadar sıkıntı yaratmaktadır. Bonelerin fiyatları değişiklik göstermektedir. Adidas, Tryon, Delta, Dunlop en sık kullanılan markalar arasında yer almaktadır.
Genel özelliklerine bakıldığında esneklerdir. Mayo kumaşlarından yapılmaktadır. Saçlarınızın ıslanması engellenir. Saçlarınızın dökülmesi engellenir. Silikon boneler genelde tercih edilmektedir. Dayanıklılık bakımından bir numaradır. Bakım gerektirmemektedir. Eskiden kullanılan bonelerin bakımları yapılmadığında ve çekiştirildiğinde yırtılmaktaydı ve dayanıklı değildi. Sizler için bu markalar özel boneleri üreterek sizlerin daha uzun süreli kullanım sağlamanıza sebep olmuşlardır. Özellikle profesyonel yüzücüler performanstan düşmemek için bonelerini takmak zorundadırlar. Bayanların saçlarının önüne gelmesi büyük sorun teşkil edebilmektedir. Kaliteli bir ürün kullanmak istiyorsanız bu markalardan herhangi birini seçmeniz gerekecektir. Sıradan aldığınız ürün sizi yarı yolda bırakabilir. Ummadığınız bir anda kafanızdan çıkması sizi rahatsız edebilir.
Bazı bayanlar havuzlarda kullanmadıklarında saçlarından dolayı sıkıntılar yaşayacağından saçlarından da sıkılmaktadırlar. Havuzlarda bonelerin takılmaması bir süre sonra havuz içinde büyük sıkıntı yaşatmaktadır. Kulağınıza su kaçmaması için de mutlaka kullanmanız gerekecektir. Sizin ve çevrenizdekilerin rahatlığını düşünmeniz gerekecektir. Bu şekilde siz de başkalarına örnek olabilirsiniz ve herkesin bu ürünü kullanmasını sağlayabilirsiniz.

14
Otifleks Bone 15498994

Yorum yaz

Havuzda ve denizde kullanmak üzere tasarlanmış olan, Otiflek

  • Karşılaştır
Adidas V86934

Yorum yaz

adidas V86934 SIL 3 STR. CAP Y Yüzme Bone 100% SI Ilkbahar-Yaz  

  • Karşılaştır
Adidas Z34194

Yorum yaz

ADIDAS Z34194 SIL 3STR CP 1PC

  • Karşılaştır
Dunlop 405 Silikon Bone Sarı Renk

Yorum yaz

Dunlop Silikon Bone % 100 Silikon Standart ( Her başa göre uygundur). Su geçirmez. Siyah Renk Çabuk kuruma özelliği Yırtılmaya karşı dayanıklı Anti-Roll Edge özelliği Azo testi onaylı Beden: Tüm kullanıcılara uygun Herhangi zararlı kimyasal boya içermez.

  • Karşılaştır