Bone

Bone
İnsanlar yaşamları boyunca spor yaparlar. Spor yaparken de kullanmaları gereken aksesuarlar vardır. Bunlar arasında özellikle havuzlarda kullanılan bone erkekler ve bayanlar tarafından kullanılmaktadır. Toplu kullanım olan havuzlarda bonelerin kullanımının zorunlu kılınması gerekmektedir. Özellikle bayanların saçlarının dökülüyor olması diğer insanların midesini bulandıracak kadar sıkıntı yaratmaktadır. Bonelerin fiyatları değişiklik göstermektedir. Adidas, Tryon, Delta, Dunlop en sık kullanılan markalar arasında yer almaktadır.
Genel özelliklerine bakıldığında esneklerdir. Mayo kumaşlarından yapılmaktadır. Saçlarınızın ıslanması engellenir. Saçlarınızın dökülmesi engellenir. Silikon boneler genelde tercih edilmektedir. Dayanıklılık bakımından bir numaradır. Bakım gerektirmemektedir. Eskiden kullanılan bonelerin bakımları yapılmadığında ve çekiştirildiğinde yırtılmaktaydı ve dayanıklı değildi. Sizler için bu markalar özel boneleri üreterek sizlerin daha uzun süreli kullanım sağlamanıza sebep olmuşlardır. Özellikle profesyonel yüzücüler performanstan düşmemek için bonelerini takmak zorundadırlar. Bayanların saçlarının önüne gelmesi büyük sorun teşkil edebilmektedir. Kaliteli bir ürün kullanmak istiyorsanız bu markalardan herhangi birini seçmeniz gerekecektir. Sıradan aldığınız ürün sizi yarı yolda bırakabilir. Ummadığınız bir anda kafanızdan çıkması sizi rahatsız edebilir.
Bazı bayanlar havuzlarda kullanmadıklarında saçlarından dolayı sıkıntılar yaşayacağından saçlarından da sıkılmaktadırlar. Havuzlarda bonelerin takılmaması bir süre sonra havuz içinde büyük sıkıntı yaşatmaktadır. Kulağınıza su kaçmaması için de mutlaka kullanmanız gerekecektir. Sizin ve çevrenizdekilerin rahatlığını düşünmeniz gerekecektir. Bu şekilde siz de başkalarına örnek olabilirsiniz ve herkesin bu ürünü kullanmasını sağlayabilirsiniz.

Filtreleme

Fiyat

Marka

Renk

Şehir seçimi