Filtreleme

Fiyat

Marka

Şehir seçimi

Bone

Bone
İnsanlar yaşamları boyunca spor yaparlar. Spor yaparken de kullanmaları gereken aksesuarlar vardır. Bunlar arasında
özellikle havuzlarda kullanılan bone erkekler ve bayanlar tarafından kullanılmaktadır. Toplu kullanım olan havuzlarda bonelerin kullanımının zorunlu kılınması gerekmektedir. Özellikle bayanların saçlarının dökülüyor olması diğer insanların midesini bulandıracak kadar sıkıntı yaratmaktadır. Bonelerin fiyatları değişiklik göstermektedir. Adidas, Tryon, Delta, Dunlop en sık kullanılan markalar arasında yer almaktadır.
Genel özelliklerine bakıldığında esneklerdir. Mayo kumaşlarından yapılmaktadır. Saçlarınızın ıslanması engellenir. Saçlarınızın dökülmesi engellenir. Silikon boneler genelde tercih edilmektedir. Dayanıklılık bakımından bir numaradır. Bakım gerektirmemektedir. Eskiden kullanılan bonelerin bakımları yapılmadığında ve çekiştirildiğinde yırtılmaktaydı ve dayanıklı değildi. Sizler için bu markalar özel boneleri üreterek sizlerin daha uzun süreli kullanım sağlamanıza sebep olmuşlardır. Özellikle profesyonel yüzücüler performanstan düşmemek için bonelerini takmak zorundadırlar. Bayanların saçlarının önüne gelmesi büyük sorun teşkil edebilmektedir. Kaliteli bir ürün kullanmak istiyorsanız bu markalardan herhangi birini seçmeniz gerekecektir. Sıradan aldığınız ürün sizi yarı yolda bırakabilir. Ummadığınız bir anda kafanızdan çıkması sizi rahatsız edebilir.
Bazı bayanlar havuzlarda kullanmadıklarında saçlarından dolayı sıkıntılar yaşayacağından saçlarından da sıkılmaktadırlar. Havuzlarda bonelerin takılmaması bir süre sonra havuz içinde büyük sıkıntı yaşatmaktadır. Kulağınıza su kaçmaması için de mutlaka kullanmanız gerekecektir. Sizin ve çevrenizdekilerin rahatlığını düşünmeniz gerekecektir. Bu şekilde siz de başkalarına örnek olabilirsiniz ve herkesin bu ürünü kullanmasını sağlayabilirsiniz.

10
Delta Ds 255 Silikon Bone 18 Koyu Yesil 17244709

Yorum yaz

Delta Ekipman > Yüzme Malzemeleri > Bone DS 255 SILIKON BONE 18 KOYU YESIL DS 255 SILIKON BONE 18 KOYU YESIL

Speedo C8-079960000

Yorum yaz

SITEMIZDE SATIŞTA OLAN TÜM ÜRÜNLER %100 ORIJINALDIR. RENKLER BILGISAYAR EKRANINA GÖRE FARKLILIK GÖS...

Dunlop Çocuklar İçin Likra Bone Mavi Renkli

Yorum yaz

- Malzeme: Likra Kumaş - Çabuk kuruma özelliği - Azo testi onaylı - Beden : (Y)etişkin, (Ç)ocuk - Herhangi kimyasal boya içermez.

Speedo C8-709900001

Yorum yaz

SITEMIZDE SATIŞTA OLAN TÜM ÜRÜNLER %100 ORIJINALDIR. RENKLER BILGISAYAR EKRANINA GÖRE FARKLILIK GÖS...

Dunlop 405 Silikon Bone Sarı Renk

Yorum yaz

Dunlop Silikon Bone % 100 Silikon Standart ( Her başa göre uygundur). Su geçirmez. Siyah Renk Çabuk kuruma özelliği Yırtılmaya karşı dayanıklı Anti-Roll Edge özelliği Azo testi onaylı Beden: Tüm kullanıcılara uygun Herhangi zararlı kimyasal boya içermez.

Adidas Silcap Logo 1pc 802315

Yorum yaz

802315 SILCAP LOGO 1PC . Beyaz üzerine adidas logolu yüzücü bonesi normal ölçüdür . % 100 silikon

Adidas Silcap 3s 1pc 802309

Yorum yaz

802309 SILCAP 3S 1PC . Beyaz üzerine adidas logolu ve 3 çizgili yüzücü bonesi normal ölçüdür . 100 % silikon

Altis 12 li Latex Lateks Bone

Yorum yaz

% 100 Lateks malzemeden üretilmiştir. Adet: 12 (Karışık Renklerde) Su geçirmez Standart ölçülerdedir ve her kullanıcının kafa yapısına uygundur Saçlarınızı yüzünüzden uzak tutar Saçlarınızı havuzlardaki klordan korur Soğuk ya da açık sularda yüzerken kafayı sıcak tutar Özellikle ...

Dunlop Lycra Bez Bone

Yorum yaz

% 100 Likra malzemeden üretilmiştir Standart ölçülerdedir ve her kullanıcının kafa yapısına uygundur Saçlarınızı yüzünüzden uzak tutar.

Dunlop Çocuklar İçin Kırmızı-Beyaz Renkli Likra Bone

Yorum yaz

- Malzeme: Likra Kumaş - Çabuk kuruma özelliği - Azo testi onaylı - Beden : (Y)etişkin, (Ç)ocuk - Herhangi kimyasal boya içermez.  

;