Filtreleme

Fiyat

Marka

Şehir seçimi

Boks Torbası

Boks torbası namı diğer kum torbaları. Bunların isminin kum torbasının olmasının nedeni eskiden içlerine kum doldurulmasından kaynaklanmaktaydı. Ancak artık çoğu profesyonel firma kum yerine özel kumaşlar doldurmakta. Kumaşla doldurulan torbaların hem geri tepkimeleri daha az olmakta hem de kum torbaların ağırlıkları fazlasıyla azalmakta.
Spor yapayım yanında da stres atayım diyorsanız bir adet boks torbası edinmez şart oldu demektir. Adidas, Do-smai, Leibermann, Voit, Altis, Everlast ürünlerinin bu kategorilerdeki ürünlerini Bilio üzerinden liste şeklinde görüntüleyip, mağazalarına ulaşıp satın alabilirsiniz. Siteyi inceleyen siz müşterilerin aklında kesin bir soru oluşmuştur. Ürünler arası bu fiyat farkı neden? Bu fark tamamen dikiş kalitesi ve uzun ömürlü olmasıyla ilgili bir durum. Sonuçta onlarca kez yumruk atacağınız bir ürünün sağlam olması gerekmekte. Özellikle profesyonel tiplerin, ev tiplerine göre çok daha özel derilerden üretildiğini unutmayalım. Ayrıca zincir ile değil de yerde ayağı olan kum torbalarının fiyatları da bir hayli diğerlerine nazaran fazladır. 100 Lira civarına bu ürünü sipariş edebileceğiniz gibi 2500 TL gibi rakamlara da alabilmeniz mümkün. Uzun yıllar boyu kullanacaksanız veya spor salonunuza koyacaksınız muhakkak kaliteli bir ürün seçmeniz gerekiyor. Çünkü yıpranmalar ve delinmeler kalitesiz ürünlerde kısa sürede gerçekleşebilmekte. Satın alma yorumlarına göre veya fiyat sıralamasına göre ya da tamamen insanların tercih etme popülaritesine göre Bilio.com üzerinden ürün ve mağaza sıralaması yapabilirsiniz.
Yalnız boks torbasında idman yaparken mutlaka teknik bir eğitim almış olun. Eğer almadan, tamamen bilinçsiz bir şekilde idman yapmaya kalkışırsanız büyük sakatlar geçirme ihtimaliniz ciddi anlamda artar. Çünkü düşündüğünüzden daha sert ürünler ve geri tepmeleri oldukça zayıf dolayısıyla yanlış bir teknikte duvara vurmuş gibi bir etki hissedebilirsiniz.

York TLS-H-Siyah Ayarlanabilir Boks Vurma Adamı

Yorum yaz

Ayarlanabilir Adam Şeklinde Boks Standı   Yüksekliği 153 ~ 178CM aralığında ayarlanabilir. Vücut yüksekliği 72CM Taban Yüksekliği 40CM Taban su kapasitesi 90KGS Taban çapı 59m Taban net ağırlığı (boş): 4.5KG Vücut Ağırlığı: 5.5KG  Renk seçenekleri: ...

  • Karşılaştır
LS3092 BOXING SET 28439814

0,50 / 5 Yorum yaz

Liveup Ekipman > Boks Malzemeleri > Boks Torbaları LS3092 BOXING SET LS3092 BOXING SET

  • Karşılaştır
ADIDAS KADIN BOKS SETİ 28438558

Yorum yaz

adidas Ekipman > Boks Malzemeleri > Boks Torbaları ADIDAS KADIN BOKS SETİ ADIBACWS01

  • Karşılaştır
PENCIKBOL TOPU KAHVERENGI 28439315

Yorum yaz

Delta Ekipman > Boks Malzemeleri > Boks Torbaları PENCIKBOL TOPU KAHVERENGI PENCIKBOL TOPU KAHVERENGI

  • Karşılaştır
Voit Içi Dolu Boks Torbası 100x35

Yorum yaz

Ebatlar : 100x35 cmAğılık : NetDiğer Özellikler : Dış yüzeyi PU/PVC malzemeden üretilmiştir. Zincirler çelik alaşımlıdır.

  • Karşılaştır