Boks Torbası

Boks torbası namı diğer kum torbaları. Bunların isminin kum torbasının olmasının nedeni eskiden içlerine kum doldurulmasından kaynaklanmaktaydı. Ancak artık çoğu profesyonel firma kum yerine özel kumaşlar doldurmakta. Kumaşla doldurulan torbaların hem geri tepkimeleri daha az olmakta hem de kum torbaların ağırlıkları fazlasıyla azalmakta.
Spor yapayım yanında da stres atayım diyorsanız bir adet boks torbası edinmez şart oldu demektir. Adidas, Do-smai, Leibermann, Voit, Altis, Everlast ürünlerinin bu kategorilerdeki ürünlerini Bilio üzerinden liste şeklinde görüntüleyip, mağazalarına ulaşıp satın alabilirsiniz. Siteyi inceleyen siz müşterilerin aklında kesin bir soru oluşmuştur. Ürünler arası bu fiyat farkı neden? Bu fark tamamen dikiş kalitesi ve uzun ömürlü olmasıyla ilgili bir durum. Sonuçta onlarca kez yumruk atacağınız bir ürünün sağlam olması gerekmekte. Özellikle profesyonel tiplerin, ev tiplerine göre çok daha özel derilerden üretildiğini unutmayalım. Ayrıca zincir ile değil de yerde ayağı olan kum torbalarının fiyatları da bir hayli diğerlerine nazaran fazladır. 100 Lira civarına bu ürünü sipariş edebileceğiniz gibi 2500 TL gibi rakamlara da alabilmeniz mümkün. Uzun yıllar boyu kullanacaksanız veya spor salonunuza koyacaksınız muhakkak kaliteli bir ürün seçmeniz gerekiyor. Çünkü yıpranmalar ve delinmeler kalitesiz ürünlerde kısa sürede gerçekleşebilmekte. Satın alma yorumlarına göre veya fiyat sıralamasına göre ya da tamamen insanların tercih etme popülaritesine göre Bilio.com üzerinden ürün ve mağaza sıralaması yapabilirsiniz.
Yalnız boks torbasında idman yaparken mutlaka teknik bir eğitim almış olun. Eğer almadan, tamamen bilinçsiz bir şekilde idman yapmaya kalkışırsanız büyük sakatlar geçirme ihtimaliniz ciddi anlamda artar. Çünkü düşündüğünüzden daha sert ürünler ve geri tepmeleri oldukça zayıf dolayısıyla yanlış bir teknikte duvara vurmuş gibi bir etki hissedebilirsiniz.

  • Boks (52)
    • Boks Torbası

Filtreleme

Fiyat

Marka

Şehir seçimi

 
Domyos Tb1200 Kum Torbası Yorum yaz

Düzenli olarak ayak ve yumruk antrenmanları yapanlar için tasarlanmıştır.

  • Karşılaştır
Domyos Tb390 Kum Torbası Yorum yaz

Kum torbası egzersizleri için tasarlandı.

  • Karşılaştır
Voit Içi Dolu Boks Torbası 100x35 Yorum yaz

Ebatlar : 100x35 cmAğılık : NetDiğer Özellikler : Dış yüzeyi PU/PVC malzemeden üretilmiştir. Zincirler çelik alaşımlıdır.

  • Karşılaştır
Domyos Tb 1500 Kum Torbası Yorum yaz

Düzenli olarak antrenman yapanlar için tasarlanmıştır.

  • Karşılaştır
Domyos Tb580 Kum Torbası Yorum yaz

Kum torbası antrenmanları için idealdir.

  • Karşılaştır