Filtreleme

Fiyat

Marka

Şehir seçimi

Boks Torbası

Boks torbası namı diğer kum torbaları. Bunların isminin kum torbasının olmasının nedeni eskiden içlerine kum doldurulmasından kaynaklanmaktaydı. Ancak artık çoğu profesyonel firma kum yerine özel kumaşlar doldurmakta. Kumaşla doldurulan torbaların hem geri tepkimeleri daha az olmakta hem de kum torbaların ağırlıkları fazlasıyla azalmakta.
Spor yapayım yanında da stres atayım diyorsanız bir adet boks torbası edinmez şart oldu demektir. Adidas, Do-smai, Leibermann, Voit, Altis, Everlast ürünlerinin bu kategorilerdeki ürünlerini Bilio üzerinden liste şeklinde görüntüleyip, mağazalarına ulaşıp satın alabilirsiniz. Siteyi inceleyen siz müşterilerin aklında kesin bir soru oluşmuştur. Ürünler arası bu fiyat farkı neden? Bu fark tamamen dikiş kalitesi ve uzun ömürlü olmasıyla ilgili bir durum. Sonuçta onlarca kez yumruk atacağınız bir ürünün sağlam olması gerekmekte. Özellikle profesyonel tiplerin, ev tiplerine göre çok daha özel derilerden üretildiğini unutmayalım. Ayrıca zincir ile değil de yerde ayağı olan kum torbalarının fiyatları da bir hayli diğerlerine nazaran fazladır. 100 Lira civarına bu ürünü sipariş edebileceğiniz gibi 2500 TL gibi rakamlara da alabilmeniz mümkün. Uzun yıllar boyu kullanacaksanız veya spor salonunuza koyacaksınız muhakkak kaliteli bir ürün seçmeniz gerekiyor. Çünkü yıpranmalar ve delinmeler kalitesiz ürünlerde kısa sürede gerçekleşebilmekte. Satın alma yorumlarına göre veya fiyat sıralamasına göre ya da tamamen insanların tercih etme popülaritesine göre Bilio.com üzerinden ürün ve mağaza sıralaması yapabilirsiniz.
Yalnız boks torbasında idman yaparken mutlaka teknik bir eğitim almış olun. Eğer almadan, tamamen bilinçsiz bir şekilde idman yapmaya kalkışırsanız büyük sakatlar geçirme ihtimaliniz ciddi anlamda artar. Çünkü düşündüğünüzden daha sert ürünler ve geri tepmeleri oldukça zayıf dolayısıyla yanlış bir teknikte duvara vurmuş gibi bir etki hissedebilirsiniz.

5
Lonsdale Çocuklar İçin Boks Seti Boks Torbası-Eldiven-Atlama İpi

Yorum yaz

LONSDALE ÇOCUKLAR İÇİN BOKS SETİ (BOX TORBASI (60CM) ELDİVEN (S/M) ATLAMA İPİ

  • Karşılaştır
Voit 3174 Boks Torbası 11297594

Yorum yaz

Ebatlar : 100 x 35 cm Ağırlık : Net: 30 kg Brüt: 31 kg Diğer Özellikler : Dış yüzeyi PU/PVC malzemeden ...

  • Karşılaştır
Lonsdale 3606 Universal Boks Torbası Kancası

Yorum yaz

Lonsdale Universal Boks Torbası Kancası (3606) • Pek çok kum torbasını halkaya ya da zincir setine takmak için uygundur. • Torbaların saplarının yıpranmasını büyük ölçüde azaltır. • Dönmeyen herhangi bir zincir ya da kayışa takılması önerilir.

  • Karşılaştır
Adidas Adibac091 (15X23)

Yorum yaz

 ;Bufalo derisi dış yüzey. Üstten bağcıkla kapamalı.  ; ;Renkler: Siyah ;Ebatlar: 15 x 23 cm ;  ;

  • Karşılaştır
Protech Siyah İçi Dolu Boks Torbası

Yorum yaz

Finspor'un ithalatını gerçekleştirdiği Protech markalı siyah renkli boks torbası ile evinizde boks antrenmanınızı yapabileceksiniz. Malzeme : Poliüretan Boyut : 100 x 30 cm Ağırlık : 25 kg Zincir : Çelik Alaşımlı kancalı zincir İçi Dolu

  • Karşılaştır