Filtreleme

Fiyat

Marka

Şehir seçimi

Bluetooth Araç Kiti

Bluetooth Araç Kiti
Araba kullanan insanlar kazaların meydana gelmemesi için çoğunlukla araba kullanırken telefonla
konuşmazlar. Ama bazen bazı telefonların açılması gerekebilir. Böyle bir durumda da kullanabileceğiz Bluetooth araç kiti size çok büyük kolaylıklar sağlayacaktır. Bu ürünü kullanmanız araba kullanırken çok hoşunuza gidecektir. Birçok farklı özellikte olan bu üründen özellikle araba kullananların alması gerekmektedir. Cellular, Jabra, Logilink, Nokia, Motorola en fazla kullanılan markalar arasında yer almaktadır. Genel olarak özelliklerine bakıldığında araba kullanırken konuşmanızı yapabilirsiniz.
Arama yapacağınız kişiyi sesli olarak arayabilirsiniz. Telefon içerisinde olan müzikleri telefona aktarabilirsiniz. Uzun süreli konuşma ve bekleme yapılabilmektedir. Çok kısa sürede kurulum sağlanmakta ve kullanılabilmektedir. En önemlisi olan ses kalitesi ise profesyonelce yapılmıştır. Kalitenin yüksek olması cızırtıların önüne geçmekte gürültü engellemektedir. Her ürünün fiyatı farklıdır ve markaya göre de değişiklik göstermektedir. Bu ürünü kullanmanız sizin ve yanınızda bulunanların yararına olacaktır. Arabanın kontrolünü kaybetmeden rahatça görüşmelerinizi yapabileceksiniz. Çok yüksek gibi düşündüğünüz bir fiyat varsa da tekrar bir değerlendirme yapmalısınız. Size olursa yararlarını olmazsa zararlarını bilerek karar vermeniz en doğrusu olacaktır.
İnsanlar kullanımı en kolay olan ürünü tercih etmektedir. İster kendinize ister sevdiklerinize alabileceğiniz en güzel hediyeler arasında yer alacağından hiç şüpheniz olmasın. Almak istediğinizde internetten inceleme yaparak sipariş verebilirsiniz. En kaliteli ürünü alarak sorunlarınızın erkenden önüne geçmiş olacaksınız. Hangisini beğenirseniz onu mutlaka almalısınız.

Jabra Tour Bluetooth Araç Kiti

5,00 / 5 Yorum yaz

Aramaları cevaplayabilir, sonlandırabilir, reddedebilir ve sessize alabilir Yüksek tanımlı HD mikrofonu ile mükemmel ses ve gürültü iptali Son numarayı geri arama Iki mobil telefona bağlanma Arayan kişinin (Arayan kişi kimliği) adını bildirir Araba kullanırken kolay arama etkileşimi ...

  • Karşılaştır
TwinTech TT-1

Yorum yaz

Ürün Kodu: 005.BLT TWİNTECH TT-1

  • Karşılaştır
Jabra SP700

Yorum yaz

Marka: JabraModel: SP700Ana ÖzelliklerBağlantı Türü: Kablosuz BağlantıWireless Teknolojisi: Bluetooth 2.0Kulaklık Tipi: TekBekleme Süresi: 255 SaatKonuşma Süresi: 14 SaatUyumluluk: Bluetooth Özellikli Telefonlar ile UyumludurEk ÖzelliklerTasarım: Kulak ÜzeriAçma/Kapama Düğmesi: VarDiğer ...

  • Karşılaştır