Filtreleme

Fiyat

Marka

Şehir seçimi

Bisiklet, Motosiklet Aküsü

Motosikletiniz için seçeceğiniz akü sizin ve motosikletiniz için çok önemlidir. Yolda kalmamanız ve herhangi bir problem yaşamamanız için sağlam akü seçmenizde her zaman fayda var. Bisiklet, Motosiklet Aküsü yeri geldiği zaman sizin en büyük kurtarıcınız olacaktır. Eğer olmadık bir yerde akünüz yüzünden yolda kalırsanız büyük sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu nedenle seçeceğiniz akü hemen boşalmayan, kısa sürede şarj olan ve kullanımı sırasında fazla ısınmayan bir cihaz olmalıdır. Aşırı ısınma çoğu aküde yanma problemi yaşatmaktadır. Bu problem size de zarar verebilir.

Motosikletinizin bakımı esnasında mutlaka aküsüne de bakım yaptırın. Vadesi dolmuş aküler sizin için çok önemli problemler yaratabilirler. En ucuz bisiklet, motosiklet aküsü fiyatı ile bütçenize de en uygun aküyü bulmanız artık çok kolay. Seçeceğiniz akü bütçenize uyacağı gibi motosikletinizin ihtiyacı olan akü de olmalıdır. Akü alacağınız zaman mutlaka watt gücünü iyi saptayıp, size en uygun olanı almalısınız. Aksi takdirde motosikletiniz çalışmayacak ya da çalışırsa kısa sürede bozulma gibi problemler çıkaracaktır. Haze, VLM, Yuasa, Select gibi markaların akü çeşitlerine bakmakta fayda vardır.

Bilio.com da En ucuz bisiklet, motosiklet aküsü fiyatı ile sahip olacağınız akü sayesinde uzun yollar gidebilirsiniz. Bunun için tüm bakım ve onarımını gerçekleştirmiş olmanız gerekmektedir. Eğer akünüz doldurduktan kısa bir süre sonra boşalıyorsa bir problem var demektir. Ayrıca uzun süre şarj olmasına rağmen dolmuyorsa da akünüzde problem vardır ve mutlaka bakım yapılması gerekmektedir.

9
Yuasa YTX12-BS

Yorum yaz

YuasaGerilim (V): 12Kapasite (Ah): 10Şarj akımı (a...