Bilgisayar Masası

Bilgisayar Masası

Her öğrenci olan evde olması gereken çalışma masaları ayrıca çalıma odalarının da olmazsa olmaz aksesuarıdır. Genç odaları için biraz daha küçük tasarımları olan çalışma masaları çalışma odaları için biraz daha büyük tasarlanmış onlarca çeşitten oluşur. Bilgisayar ve bilgisayar ekipmanlarının rahat kullanımını sağlayan bilgisayar masası sayesinde sizde çocuğunuza özel bir çalışma masası sunabilirsiniz. Kitaplıklı olanları sayesinde dar odalar için kitaplık sorunundan da kurtulursunuz. Kitalıklı çalışma masası için bir kaç öneri alpino milano kitaplıklı bilgisayar masası, Koçtaş kitaplıklı çalışma masası, adora kinetic combo kitapllıklı çalışma masası tercih edilebilir.

Sadece bilgisayar masası arayanlar için fonksiyonel, adore trend bilgisayar masası, tekzen home çalışma masası, rahat kullanımı ile Koçtaş tekerlekli bilgisayar masası, raflı ve çekmeceli dessenti lavaro bilgisayar masası, şık tasarımlı evdeki moda eskiz çalıma masası, alpino star bilgisayar masası, mini bilgisayar masası, dekoratif dekor ister çalışma masası, koçtaş terra victora gizli kapaklı çalışma masası, alpina iskila çalışma masası, şık tasarımıyla dekorister çalışma masası, alpino loving bilgisayar masası, adore kinetic plas çift çekmeceli çalışma masası, decorister flash çalıma masası, dessenti solo çalışma masası, dessenti gen odası çalıma masası, dekorister side çalışma masaları ve daha birçok model ve odanıza göre farklı renk alternatifleri ile sizlere farklı seçenekler sunuyor.

Mobilyada vanilya, armut, ceviz, beyaz, siyah, kırmızı, akçaağaç, venge, pembe gibi her zevke uygun renk ve her bütçeye uygun fiyatlarda yüzlerce bilgisayar masasından birini seçmek mümkün.

  • Mobilya (8293)
    • Bilgisayar Masası

Filtreleme

Fiyat

Marka

Renk

Şehir seçimi