Bileklik, Bilezik

Bilezik ve bileklikler bayanların en sevdikleri aksesuarlardandır. Bu nedenle en şık ve güzel olmak amacıyla alınan bir takının da güzel olması gerekir. Uygun fiyatlı yeni bir takı alışverişi yapmak isteyen bayanlar için bilio.com fiyat karşılaştırma sitesi, en güzel ve şık ürünleri sergilemektedir.

Bilezik kategorisi altında yer alan ürünler arasında altın takıların yanı sıra spor ve deri bilekliklerde bulunurken en uygun fiyatlı olanı seçebilmek için önce aralarından en güzel olanı seçmek gerekecektir. Kalın kelepçe takıların yanı sıra ince bileklikler de bileğinizde oldukça gösterişli ve şık duracaktır. İnternet sitesini ziyaret edip seçenekler arasında en ucuzu seçip sanal mağazaya yönlendirilmenizin ardından yeni bir takıya sahip olacaksınız. Peki marka açısından zengin mi? Melis Gold, Maygold, Gumush, Aksesunar, Ejoya gibi markaların yanı sıra Alaz By Çağrı Kazancı, Atelier Petites Pierres, Atelye79, BAMBIBO, Bayan Lili, d'Arc by Ilknur Karasoy, Ferreguer Diamond, Goldstore, Guess, Gümüş Diyarı, Hazinem, HRN diamond, Iron Leather, jou, Kısmet by Milka gibi markalarını da bulabilirsiniz.
Çiçekli, kalpli veya aşk bileklikleri, şık bir görünüme sahip olmak isteyenleri bekliyor. Gümüş ürünlerde ise saray zerafetini ve şıklığını yaşayabileceğiniz taşlı ve çeşitli taşlarla bezeli bileklikler ilginizi çekecektir. Bilezik kategorisi içindeki bir takıyı satın alarak gittiğiniz davette en şık bayan siz olacaksınız.

Kadın ,erkek her yaş grubunun tercih edebileceği bileklik modelleri bir arada. Günlük kıyafetlerinizde ve özel günlerinizde aksesuar olarak kullanabileceğiniz bileklik modellerinin yanı sıra alışılmışın dışında ve farklı seçenekleri de bir araya getirdik. Modaya en uygununu ,yeni trendleri kolaylıkla takip ederek en popüler modelleri görme fırsatını yakalayın.Eda Taşpınar,Filiz Aslı,Ahu Ateşel gibi tasarımların yanı sıra onlarca markanın yüzlerce çeşit bilekliğine ulaşabilirsiniz.

İstediğiniz bileklik rengarenk mi olsun,deri mi yoksa altın ya da gümüş mü ,sadece sizin zevkinize kalmış .Sıra dışı olmak istediğinizde ,farklılık aradığınızda bütün mağazaları yine sizin için bir araya getiriyoruz.Spor yapmayı sevenler için farklı markalarda fitness bileklikleri ,sizi sinek derdinden kurtaracak bileklik çeşitleri,güç ve zindelik veren çeşitleri hatta daha fazlasını en ucuz fiyat garantisiyle önünüze koyuyoruz.Hangi mağazadan alışveriş yapmak istediğinizi ve bulunduğunuz ili seçmeniz de yine sizin tercihinizdir.İstediğiniz özellikleri bir araya getirerek filtreleme yapabilir ve böylece seçenekleri en aza indirebilirsiniz.

Aradığınız şıklık ya da farklılıksa Bilio.com ile bileklik modelleri arasında kaybolmaya son. Kesinlikle size ürünü satma kaygısı yaşamadan tüm mağazaları bir araya getirerek ,ürünleri istediğiniz özelliklerle ve fiyatlarla karşılaştırma olanağı sunarak alışverişlerinizi keyfe dönüştürmeyi garantileriz.Kendiniz için ya da sevdikleriniz için aradığınız binlerce çeşit arasından seçim yapmak artık çok daha kolay. Bilio.com bültenlerine üye olarak her kampanyayı ,indirimi ve ayrıcalığı herkesten önce öğrenme ayrıcalığını siz de yaşayın.

Filtreleme

Fiyat

Marka

Ürün Çeşidi

Cinsiyet

Maden

Şehir seçimi

103