Filtreleme

Fiyat

Marka

Şehir seçimi

Beşiktaş Ürünleri

Beşiktaş taraftarının güçlü renklerini birçok ortamda kullanması için çok çeşitli kategorilerde ürünler imal edilmektedir. Evin her odasında, iş yerinde, üzerinizde aksesuar olarak, hediyelik eşya ve tabii ki maçlarda gururla taşıyacağınız taraftar malzemeleri lisanslı taraftar ürünleri kategorisinde Beşiktaş Ürünleri alt başlığında incelenebilmektedir. Akla gelen gelmeyen ve sıklıkla kullanılan günlük eşyaların Beşiktaş renklerini taşıyan versiyonları taraftarlarca zevkle kullanılmakta ve hediye edilmektedir.

Popülerlik yönünden en fazla tercih edilen bu güzide ürünlerden bazıları şöyledir: Beşiktaş gece lambası, Taç BJK 1903 uyku seti, minik Beşiktaşlılar için lisanslı mama seti, Beyzbol sopası, parmak futbolu, oyuncu seti, Beşiktaş lisanslı penaltı şut ve gol oyunu, Beşiktaş 2014-15 beyaz maç forması, 2014-15 siyah maç forması, çocuklar için beyaz ve siyah maç forması, Beşiktaş lisanslı kartal figürlü küçük şapka, Beşiktaş lisanslı büyük kartal kafası şapkası, otomobil, işyeri ve benzeri camlı, aynalı bölümlere asılabilecek sloganlı taraftar forma vantuzlu aparatlar (örnek yazı: Ruhumuz yeter, dikkat! Yavru kartal... vs.), lisanslı cep telefonu kılıfı, bozuk para taşıma cüzdanı ve anahtarlık, lisanslı taraftar oto seyahat yastığı, lisanslı kartal pelüş kukla, Beşiktaş lisanslı damalı plastik bardak, 3 boyutlu Beşiktaş yazılı plastik bardak ve benzeri ürünler tutkulu Beşiktaş taraftarını memnun edecek detaylı özelliklerle donatılmış vaziyettedir.

Taraftarın günlük yaşamda keyifle kullandığı ve gayet ekonomik olan bu özel ürünlerden herhangi birini doğum günü, yeni doğan partisi gibi özel günlerde dostlara hediye etmek, sevinçle karşılanacak bir husus olmaktadır.

Beşiktaş Lisanslı Sünger Futbol Topu Büyük

Yorum yaz

       BeşiktaşLisanslı Sünger Futbol Topu Büyük 20114       Beşiktaş LisanslıSünger Futbol Topu ile evde top oynamak artık hiç mi hiçtehlikeli değil!      Yumuşacık süngerdolgulu Beşiktaş Lisanslı Sünger Futbol Topu ile Beşiktaş aşkıile futbol sevdanızı evinizde keyifle çıkarabilecek, ...

  • Karşılaştır
Beşiktaş Lisanslı Logolu Yıldız Peluş Yastık Beyaz

Yorum yaz

Beşiktaş Lisanslı Logolu Yıldız Peluş Yastık Beyaz

  • Karşılaştır
Beşiktaş Lisanslı Logolu Yıldız Peluş Yastık Siyah

Yorum yaz

Beşiktaş Lisanslı Logolu Yıldız Peluş Yastık Siyah

  • Karşılaştır
Beşiktaş Taraftar Parlayan Reflektif Seti

Yorum yaz

Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 2 cm x 18 cm x 20 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.

  • Karşılaştır