Filtreleme

Fiyat

Marka

Kaldır

Şehir seçimi

Seçili filtreler:

Seçili filtreleri kaldır
Marka:
Kütahya Porselen ×

Kütahya Porselen Bebek Yemek Takımı

Bebek Yemek Takımı

Bebeklerin beslenmeleri için onlara yemek yedirirken kullanılan ürünler bebeklerin yemek yemelerini
kolaylaştırmakta ve yemeklere karşı önyargılarını ortadan kaldırabilmektedir. Burada önemli olan bebeklerin yemek yemelerine yardımcı olan ürünlerin bebeklerin hoşuna gidecek olması ve bebeklerin bu ürünler ile yemek yemekten hoşlanmasıdır.
Bebek yemek takımı özelikle küçük yaşlarda bebeklerin yemek yeme alışkanlıklarını kazanmasında önemli roller üstlenmektedir. Bebek yemek takımları ile birlikte bebeklere verilen yemekler bebeklerin daha ilgisini çekecek ve bebekler bu şekilde yavaş yavaş yemekleri sevmeye başlayacaktır.
Ancak burada önemli olan alınan ve çocukların yemek yemelerine yardımcı olan bebek yemek takımlarının kaliteli olması ve özellikle bebeklerin sağlıklarını ve gelişimlerine olumsuz etki etmeyen hammaddelerden yapılmış olmasıdır. Aksi durumlarda bu yemek takımları bebeklerin yemek yemesine yardımcı olmak değil bebeklerin gelişimlerini olumsuz etkileyecektir. Bu ve benzeri nedenlerden dolayı kalitesiz malzemeden yapılmış bebek yemek takımları tercih edilmemelidir.
Bebek yemek takımları tercih edilirken ebeveynlerin üzerinde durması gereken en önemli noktalardan biri bu yemek takımlarını çocuklarının özelliklerine ve gelişimine uygun olmasıdır. Bunun içinde alınan yemek takımlarında renk ve modele dikkat edilmelidir. Bebek yemek takımlarının en önemli işlevlerinden birinin bebeklerin yemek yeme alışkanlıkları kazanması ve bebeklerin yemek ayırt etmemeyi öğrenmesi olduğu için bebeklere verilen yemekler bebeklerin ilgisini çekecek türde bebek yemek takımları ile verilirse bu şekilde bebekler yemek yeme alışkanlıkları kazanmakta ve yemekleri ayırt etmeden yiyebilmektedir.

Kütahya Porselen Arıcık Mama Takımı

Yorum yaz

Kütahya Porselen Arıcık Mama Takımı Maymunlu mama takımı ;1 adet servis tabağı, 1 adet pasta tabağı, 1 adet yumurtalık, 1 adet kase, 1 adet junior kupadan oluşmaktadır. Takım yeni doğanlar için biçilmiş bir hediye alternatifidir.

  • Karşılaştır
Kütahya Porselen Arabalı Tek Kişilik 5 Parça Mama Takımı

Yorum yaz

Kütahya Porselen -Kütahya Porselen Arabalı Tek Kişilik 5 Parça Mama Takımı

  • Karşılaştır
Kütahya Porselen Maymunlu Mama Takımı

Yorum yaz

Kütahya Porselen Maymunlu Mama Takımı Maymunlu mama takımı ;1 adet servis tabağı, 1 adet pasta tabağı, 1 adet yumurtalık, 1 adet kase, 1 adet junior kupadan oluşmaktadır. Takım yeni doğanlar için biçilmiş bir hediye alternatifidir.

  • Karşılaştır
Kütahya Porselen Zürafacık Mama Takımı

Yorum yaz

Kütahya Porselen -Kütahya Porselen 4080 Desenli Zürafacık Mama Takımı

  • Karşılaştır
Kütahya Porselen 5 Parça Peynir Aşkı Mama Takımı

Yorum yaz

Kütahya Porselen -Kütahya Porselen 5 Parça Peynir Aşkı Mama Takımı

  • Karşılaştır
Kütahya Porselen Kirpicik Mama Takımı

Yorum yaz

Kütahya Porselen Kirpicik Mama Takımı Maymunlu mama takımı ;1 adet servis tabağı, 1 adet pasta tabağı, 1 adet yumurtalık, 1 adet kase, 1 adet junior kupadan oluşmaktadır. Takım yeni doğanlar için biçilmiş bir hediye alternatifidir.

  • Karşılaştır
Kütahya Porselen Ördekli Tek Kişilik 5 Parça Mama Takımı

Yorum yaz

Kütahya Porselen -Kütahya Porselen Ördekli Tek Kişilik 5 Parça Mama Takımı

  • Karşılaştır
Kütahya Porselen 5 Parça Donkey Mama Takımı

Yorum yaz

Kütahya Porselen -Kütahya Porselen 5 Parça Donkey Mama Takımı

  • Karşılaştır
Kütahya Porselen Kuzu Mama Takımı

Yorum yaz

Kütahya Porselen -Kütahya Porselen 6268 Desenli Kuzu Mama Takımı

  • Karşılaştır