Filtreleme

Fiyat

Marka

Kaldır

Şehir seçimi

Seçili filtreler:

Seçili filtreleri kaldır
Marka:
Kütahya Porselen ×

Kütahya Porselen Bebek Yemek Takımı

Anneler Ve Bebeklere İçin Ürünler
Bayanlar hamile olduklarını öğrendikleri andan itibaren bebekleri için çeşitli ürünler bakmaya
başlamaktadırlar. Hayatlarını kolaylaştıracak ve bebekleri ile ilgilendikleri dönemler de eksiklerin ortaya çıkmaması için önceden tüm bebek için gerekli ürünleri tamamlamaktadırlar.
Bebek ve anne için her geçen gün anlarını kolaylaştıracak ve yardımcı olacak ürünler üretilmektedir. Özellikle bir yere giderken ana kucağı ve otomobil koltuklarının rahatlığı tüm annelerin ihtiyaç duyduğu ürünler arasında olmaktadır. Kısa süreli gezintiler için de bebek arabaları ve ya pusetlere bakılmaktadır. Özellikle bebeğinizin sağlığı için bebek bezleri arasında araştırma yapmaktadırlar. Alerji ve ya kızarıklık ve kaşıntı gibi sorunların oluştuğu bebek bezlerinin kullanımını sonlandırmaktadırlar. Mama tabakların ve biberonların dezenfekte edilmesi konusunda dikkatli davranan anneler cam tercih etmektedirler.
Anneler de bu dönem de özellikle emzirme ürünleri satın almaktadırlar. Göğüs pedleri ve koruyucu kremler sayesinde sütün akmasını ve göğüs çevresinde oluşan yaraların iyileşmesini sağlamaktadırlar. Gezintiye çıktıkları sırada bebeklerinin eşyalarını yanlarına alacaklarından bakım çantalarına ihtiyaç duymaktadırlar. Kaliteli ve dayanıklı bakım çantaları tüm bebek ürünlerini taşımak için kullanılmaktadır. Göğüs pompaları geceleri annelerin rahat etmesi için üretilmiştir. Anneler göğüs pompaları sayesinde sütlerini alıp biberonlara doldurmakta ve bebeklerinin karnı acıktığında vermektedirler. Doğum sonrasında karın ve bel kısmında oluşabilecek çatlak ve yırtıklar için de anneler için cilt kremleri önerileri yer almaktadır.

Kütahya Porselen Ördekli Tek Kişilik 5 Parça Mama Takımı

Yorum yaz

Kütahya Porselen -Kütahya Porselen Ördekli Tek Kişilik 5 Parça Mama Takımı

Kütahya Porselen 5 Parça Peynir Aşkı Mama Takımı

Yorum yaz

Kütahya Porselen -Kütahya Porselen 5 Parça Peynir Aşkı Mama Takımı

Kütahya Porselen 5 Parça Donkey Mama Takımı

Yorum yaz

Kütahya Porselen -Kütahya Porselen 5 Parça Donkey Mama Takımı

Kütahya Porselen Arabalı Tek Kişilik 5 Parça Mama Takımı

Yorum yaz

Kütahya Porselen -Kütahya Porselen Arabalı Tek Kişilik 5 Parça Mama Takımı

;