Bebek Tulumu, Zıbın

Bebeklerin Giysi Seçimi Önemli

Bebekler için kullanım rahatlığı sağlayan ve doğduğu andan itibaren annelerin sürekli kullandığı iç giyim zıbınlar. Günümüzde o kadar renkli desenli ve çeşitleri var. Bebeklerini süslemeyi ve güzel giyinmeyi seven annelerin vazgeçilmezi olan zıbın, bebekler 2 - 3 yaşına girene kadar kullanım rahatlığı sağlaması ve sağlıklı bir kıyafet olması açısından anneler tarafından tercih edilmekte. Son zamanlarda hediye etmek isteyen yakın akrabaların isimleri yazarak da sevildiğini belirten coşkulu sevgi sözcükleri ile donatılmış zıbınları görmekteyiz.
Zıbınlar bebekler için vazgeçilmez kıyafetlerin başında gelir. Bir nevi atlet görevi görür ve soğuktan sıcaktan terlemeden yana doğabilecek sıkıntıları ilk etapta önlem alınmasını sağlayan kıyafetlerin başındadır. Bebeklerin iç giyim kadar dış giyimleri de önemli minicik bedenlerine uygun pamuklu ve iyi kumaştan yapılmış kıyafetler tercih etmek gerekmektedir. Yeni doğan döneminde bebeklerin minicik bedenlerini sarması için ve dış ortama uyum sürecinde tercih edilen en önemli giysilerden birisidir bebek tulumu.
Kız ve erkek bebeklere özel tasarlanan renkleri ve modelleri ile tercih edilebilecek birçok model seçeneği ile annelerin ilgi odağı olmaktadır. Rahat kullanım ve özellikle kış aylarında soğuk ortamlarda sıcacık tutan tulumlar bebeklerin ilerleyen dönemlerinde de aylarında uygun olarak beden tercihi yapabilirsiniz. Bebeklerimiz en değerli varlıklarımız onları korumak ve en iyisini yapmak için uğraş veren anneler en iyisini ister.

Filtreleme

Fiyat

Marka

Yaş

Renk

Şehir seçimi