Bebek Tişörtü, Bebek Gömleği

Bebek Tişörtü, Bebek Gömleği

Bebeklerin ne kadar şirin ve güzel oldukları herkes tarafından kabul edilmiş bir gerçektir. Eskiden insanlar bebeklerini güzel giydirmekten çok, onun hasta olmasını engelleyecek tipte kıyafetler seçiyorlardı. Ama şimdi öyle değil hem bebeklerin yumuşacık tenlerine zarar vermeyecek hem üşüyüp hasta olmasını engelleyecek ve tabii ki de şık ve güzel görünmelerini sağlayacak bebek kıyafetleri var.
Özellikle sezona damgasını vuran üzerinde yazı olan bebek tişörtü çoğu insanının dikkatini çekmektedir. Şimdi siz diyeceksiniz ki bir bebek tişörtü insanın nasıl dikkatini çekecek üzerinde ne yazıyor olabilir ki. Bende hemen bu sorularınıza yanıt veriyorum. Dışarıya çıktığımızda hangi mağazanın önünden geçerseniz geçin bebek kıyafetlerinin üstünde yazan yazılar teyzeye, amcaya, halaya, anneye, babaya yani bebeğin çevresindeki herkesi etkileyen tiptedir. Birkaç örnek vereyim. Halamı seviyorum, Teyzem beni seviyor, Annemi seviyorum ya da bıyıklılar öpmesin gibi espritüel şekilde olan bebek tişörtleri de var.
Bebeklere bir o kadar daha yakışan alternatif olan bebek gömleği ise mutlaka uygun malzemeden seçilmelidir. Bebeklerin hassas ciltlerini tahriş etmeyecek kumaşlar seçilmeli ve insan cildine zarar veren boyalarla renklendirilmiş ürünler kesinlikle satın alınmamalıdır. Aslında bebeklerin sadece tişörtleri değil her kıyafeti çok güzel oluyor o şirin, tatlı, masum, melek yüzlerine her şey yakışıyor. Tulum, elbise, gömlek, pijama, şapka, mont, pantolon…

Filtreleme

Fiyat

Marka

Ürün Çeşidi

Renk

Şehir seçimi