Bebek Temizleme Mendili

Bebekleri konusunda fazlasıyla hassas olan anne ve babalar, çocuklarının sağlığı söz konusu olduğunda üst düzeyde hassasiyet gösterir. Günümüzde anneler bebeklerinin bakımında özellikle bebeklerinin sağlığını riske sokmayacak malzemeleri kullanmaya özen gösterir. Bebeklerin el, ağız, boyun ve alt temizlemede bebek temizleme mendili kullanmaktadır. Bebek ıslak mendili üreticileri her geçen gün yeni çeşit ve yağlar içeren mendiller üretiyor. Unibaby, Huggies, Baby& Me, Prima, Bebedor, Molfix, Komili, Dalin, Johnson’ s Baby, Chicco, Freshmaker, Canbebe, Lansinoh, Nivea, Uni Wipes gibi dünyaca ünlü bebek malzemeleri üreticileri, bu mendillerin de çeşitlerini üretmektedir. Bu markalar ve daha fazlası, her çeşidiyle birlikte bilio.com’ da sizleri beklemektedir. Bebeğinizin ihtiyacı olan her şeyi bulabileceğiniz gibi ıslak mendilin de hepsine uygun fiyata buradan ulaşabilirsiniz.
Yenidoğan bebekler için, antibakteriyel, kız bebekler için, erkekler bebekler için, yağlı mendil, losyonlu, pudra kokulu vb. değişik özelliklere sahip bebek temizleme mendili mevcuttur. Pek sizin bebeğinize hangisi en uygun?
- Cildini tahriş etmeyecek, pişiğe sebep olmayacak ürünler bebeğiniz için en iyisi.
- Süt ürünleri, badem yağı doğal yağları içeren mendiller tahriş etmez.
- Yetişkinler için değil, özellikle bebekler için hazırlanmış ürünler bebeğinize daha uygun.
- Bebeğinizin cildini kurutmayacak mendiller
- Ph değeri bebek cildiyle uyumlu olanlar,
- Hipoalerjenik mendiller bebeğinize en uygundur.
Her bebek temizleme mendiline özel, en düşük fiyat tekliflerinin yer aldığı bilio.com, sizlere avantajlı alışveriş sunar. Kaliteye ucuza sahip olacağınız tek adres Bilio’ dur. Siz bebeğinizin cildine en uygun ürünü seçin ve bilio.com’ dan sipariş verin. Alışverişte harcayacağınız zamanı, bebeğinizle oyun oynayarak geçirin, siparişiniz evinize gelsin.

Filtreleme

Fiyat

Marka

Beden

Ürün Adeti

Şehir seçimi