Bebek Tartısı

Bebeğimin Gelişimi
Bebeğimizin gelişimi elbette ki tüm anne babalar için çok önemli bir süreçtir. Bu süreçte her şeyin en iyisini ve en doğrusunu yapmayı isteriz. Doğum normal standartlarda yapılmamış ise yani erken doğum gibi olağanüstü bir durum söz konusu ise daha çok dikkat gösteren bir durumla karşı karşıya kalmış oluyoruz. Erken doğumda bebek anne karnında gerekli gereksinimleri tam olarak karşılayamadan dünyaya gelmiş olur. Bakımı ve gelişimi daha önemli olur. Sürekli yanımızda ve gözümüzün önünde olduğu için büyüme evresini birden fark edemiyor olmamız çok normaldir. Bunu için bir bebek tartısı kullanmamız daha doğru olur. Bebeğimizin kaç gr veya kaç kilo doğduğunu ve büyüme evresinde ne kadar kilo aldığını görmek tartı sayesinde mümkündür.
Bebeğimiz zayıf doğduysa doktor kontrolü altında beslenecekse kilo alıp almadığını bu sayede öğrenebiliriz. Bebek tartıları günümüz zamanı ile çok gelişmiştir. Birçok ürünün üretimi artık dijital olarak sağlanıyor. Gelişmişlik olarak bebek tartılarında saat ve tarih aralığını da görmek mümkündür. Kullanım açısından da artık tek bir tuş ile kolaylıkla bebeğimizin kilosunu ölçebiliyoruz. Ve artık birçok ürün kurulum gerektirmeyen şekilde üretiliyor.
Bebek tartısı olarak kullanıldığı için belirli tartma kapasitesi vardır. Yani maks 25 kg olarak bilinir. Üretilen birçok cihazda bebeklerin sürekli hareket halinde olmaları göz önüne alınarak, ağırlığın tespiti açısından durdurma butonu vardır.

Filtreleme

Fiyat

Marka

Şehir seçimi