Bebek Şifonyeri

Bebek Şifonyeri
Aileye yeni bir bireyin katılacağını öğrenen ebeveynler hiç zaman kaybetmeden bebek için bir ihtiyaç listesi oluşturup, alışveriş yapmaya başlıyorlar. Bebek dünyaya gelmeden önce tüm ihtiyaçlarını karşılamak isteyen ebeveynler için bebek odası seçimi çok önemlidir. Bebeklerini rahat ve sağlıklı bir ortamda büyütmek isteyen aileler, bebek mobilyalarının da sağlıklı malzemelerden üretilmiş olmasına önem vermelidirler.
Bebek mobilyası seçerken mobilyanın kimyasal ve ağır metal içerip içermediğine mutlaka bakılmalıdır. Yanlış mobilya seçiminde çocukta zeka geriliği, psikolojik ve davranışsal bozuklar ortaya çıkabilir. Bebek mobilyası kalitesinin yanı sıra sağlığa zararlı olmamalı, mobilya hatları yuvarlatılmış olmalı, dolap kapakları ve çekmece sistemleri güvenli olmalıdır. Mobilyalar bebeğin gelişimini destekleyici nitelikte olmalıdır. Bebeğin el ve kolunun sıkışabileceği boşluklar olmamalıdır. Bebek aileden bağımsız hareket etmeye başladığı zaman kendi dolap ve çekmecelerini kendisi kullanabilmelidir. Bu yüzden bebek mobilyaları ebeveynlere göre değil çocukların boyutları düşünülerek tasarlanmalıdır.
Bebek mobilyalarının vazgeçilmez parçalarından olan şifonyerler bebeğin eşyalarını düzenleme ve saklamada büyük rol oynamaktadır. Çekmeceli şifonyerlerin yanı sıra çekmece ve dolap özelliğinin bir arada kullanıldığı şifonyerler de bulunmaktadır. Bebeğin altının rahatlıkla değiştirilmesine imkan tanıyan modellerin yanı sıra ayna ile tamamlanmış ve tıpkı bir tuvalet masası özelliği taşıyan modellerde bulunmaktadır. Bebek Şifonyeri modelleri bebeklerin hayal dünyalarını zenginleştirecek renk ve modellerde tasarlanmıştır. Üzerinde farklı desenlerin bulunduğu modeller sayesinde bebekler odalarında daha keyifli vakit geçirmektedirler.

Filtreleme

Fiyat

Marka

Şehir seçimi