Filtreleme

Fiyat

Marka

Şehir seçimi

Bebek Şifonyeri

Bebek Şifonyeri
Aileye yeni bir bireyin katılacağını öğrenen ebeveynler hiç zaman kaybetmeden bebek için bir ihtiyaç listesi
oluşturup, alışveriş yapmaya başlıyorlar. Bebek dünyaya gelmeden önce tüm ihtiyaçlarını karşılamak isteyen ebeveynler için bebek odası seçimi çok önemlidir. Bebeklerini rahat ve sağlıklı bir ortamda büyütmek isteyen aileler, bebek mobilyalarının da sağlıklı malzemelerden üretilmiş olmasına önem vermelidirler.
Bebek mobilyası seçerken mobilyanın kimyasal ve ağır metal içerip içermediğine mutlaka bakılmalıdır. Yanlış mobilya seçiminde çocukta zeka geriliği, psikolojik ve davranışsal bozuklar ortaya çıkabilir. Bebek mobilyası kalitesinin yanı sıra sağlığa zararlı olmamalı, mobilya hatları yuvarlatılmış olmalı, dolap kapakları ve çekmece sistemleri güvenli olmalıdır. Mobilyalar bebeğin gelişimini destekleyici nitelikte olmalıdır. Bebeğin el ve kolunun sıkışabileceği boşluklar olmamalıdır. Bebek aileden bağımsız hareket etmeye başladığı zaman kendi dolap ve çekmecelerini kendisi kullanabilmelidir. Bu yüzden bebek mobilyaları ebeveynlere göre değil çocukların boyutları düşünülerek tasarlanmalıdır.
Bebek mobilyalarının vazgeçilmez parçalarından olan şifonyerler bebeğin eşyalarını düzenleme ve saklamada büyük rol oynamaktadır. Çekmeceli şifonyerlerin yanı sıra çekmece ve dolap özelliğinin bir arada kullanıldığı şifonyerler de bulunmaktadır. Bebeğin altının rahatlıkla değiştirilmesine imkan tanıyan modellerin yanı sıra ayna ile tamamlanmış ve tıpkı bir tuvalet masası özelliği taşıyan modellerde bulunmaktadır. Bebek Şifonyeri modelleri bebeklerin hayal dünyalarını zenginleştirecek renk ve modellerde tasarlanmıştır. Üzerinde farklı desenlerin bulunduğu modeller sayesinde bebekler odalarında daha keyifli vakit geçirmektedirler.

10
Babyhope Bebek Genç Odası Denizci Serisi Şifonyer

Yorum yaz

NOT: Istanbul ili dışında verilen mobilya siparişlerinde Nakliye ve Kurulum ALICIYA AIT olup Kargo bedelini kabul eden müşterilerimize sevkiyat sağlanmaktadır.

  • Karşılaştır
Aymini Uğurcuk Şifonyer

Yorum yaz

Not:Teslimat süreleri hakkında müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçiniz. Kargo teslimatları sadece Apartman Girişine kadar yapılmaktadır. Sipariş üzerine sizin adınıza üretim yapıldığı için ürün iadesi yoktur.  Aymini Uğuruk Bebek Odası ŞifonyeriÜrünler imiz kaliteli ...

  • Karşılaştır
Babyhope Bebek Genç Odası Doğa Serisi Şifonyer

Yorum yaz

BABY HOPE  Bebek Genç Odası Doğa Serisi Şifonyer - Yeşil/BeyazŞifonyerin Özellikleri :  4 Geniş ve Derin ÇekmeceYükseklik : 104 cmGenişlik : 77 cmDerinlik : 43,5 cm ÜRÜN RENKLERIMIZ: YEŞIL-BEYAZ , MAVI BEYAZ, PEMBE-BEYAZ, LILA-BEYAZ, ORANJ-BEYAZYapımında Kullanılan Malzemeler :-BABYHOPE ...

  • Karşılaştır