Bebek Kazağı, Yeleği

BEBEK KAZAĞI VE YELEĞİ

Anneler için en kıymetli varlıkları olan bebeklerini korumak onların dünyalarındaki en önemli iştir. Bu sebeple daha doğmadan bebekleri için giyim kuşamdan battaniye biberona kadar her türlü ihtiyaç malzemesini temin etmeye çalışırlar. Tabii ki doğumdan sonra da bu ihtiyaç listesi hiç bitmez. Hatta çok hızlı büyüyen bebeklerin ihtiyaçları da giderek artar. Özellikle kış aylarında ve serin geçen bahar akşamlarında küçük bebeklerin en önemli ihtiyaçları arasında bebek yeleği ve kazak modelleri ilk başta gelir.
Farklı hammaddelerden üretilebilen bebek kazaklarının ve yeleklerinin seçiminde ilk dikkat edilmesi gerekenler arasında sağlıklı dokumalardan yapılmış olması gelir. Dünya ile yeni tanışan ve bağışıklık sistemleri henüz tam olarak faaliyete geçmemiş olan bebekler için seçilmiş tüm giyim malzemelerinde antialerjik özellikler taşıyan, yapay boyaların kullanılmadığı, doğal kumaşların seçimi büyük önem taşır. Ayrıca diğer bir önemli konu da bebek kazağı ve yeleklerinin kolay temizlenebilir olmasıdır.
Özellikle ek gıdalarla beslenmeye ve vitamin kullanmaya başladıktan sonra bebek kıyafetleri çok daha fazla kirlenmeye başlarlar. Ancak bu kıyafetlerin temizliği için deterjan, çamaşır suyu gibi ağır ürünlerden uzak durmak, sabun tozu ya da bebekler için özel üretilmiş deterjanlar kullanmak gerekir. Bu sebeple kolay temizlenen, leke tutmayan kıyafetler bebek giyiminde büyük önem taşır. Tüm bunların dışında annelerin özellikle özen gösterdiği bir ayrıntı da bebeklerine sevimli kıyafetler seçmektir.

Filtreleme

Fiyat

Marka

Yaş

Renk

Şehir seçimi