Bebek Gündelik Kıyafeti

Bebek Gündelik Kıyafeti

Anne adayları hamile olduklarını öğrendikleri ilk andan itibaren bebekleri için en iyisini isterler. Listeler yapmaya başlarlar ve tatlı alışveriş başlar. Baba adayları için bu tatlı alışveriş çok eğlenceli görünmese de anne alacağı her ürünün kaliteli ve sağlıklı olmasına özen gösterir.
Bebek gündelik kıyafetleri bebek ve anne için kullanımı kolay olmalı. Önden çıtçıtlı badiler, düğmeli tulumlar annelerin tercihleri arasında yer alıyor. Aynı zamanda alerji sorunlarının yaşanmaması için %100 pamuklu kıyafetler bebek sağlığı için önemlidir.
Aziz Bebe ürünleri antialerjik olup kanserojen madde içermemektedir aynı zamanda pamukludur. Özellikle hastane çıkışı paketi özenle hazırlanmış olup içinde battaniye, tulum, üst zıbın, patikli pantolon, yelek, iç zıbın, çıtçıtlı badi, şapka, mama önlüğü ve çorap olmak üzere on parça ürün bulunmaktadır. Aynı şekilde Mini Damla hastane çıkışı ürünleri %100 pamuklu olup kanserojen madde içermemektedir.
Recos Organik Bebek kıyafetleri yeni doğan bebeklerin hassas ciltlerine uygun olarak üretilmiştir. Bebeğinizin cildi tahriş olmadan güvenle kullanabilirsiniz. Bir diğer marka ise Bebepan. Bebepan ürünleri uluslararası standartlara göre üretilmiş olup kumaşları özel olarak hazırlanmış aksesuarları ile bebeğiniz için oldukça sağlıklı ve kullanışlı. Özellikle Bebepan Love Hastane Çıkışı renkleri ile anne adaylarının ilgisini çekmekte. Bunun yanında Bebepan Fun ve Bebepan Zoo da oldukça sevimli.
Aynı şekilde İdil Baby bebeğinizin sağlığı için %100 pamuk ipliğinden üretilmiş olup ürünlerinde penye kumaş kullanılmıştır. Bebeğinizin özel günlerde hem şık hem sağlıklı kıyafetler giymesini istiyorsanız İdil Baby Mevlüt takımı sizin için üretilmiş. Bebeğinizin tenine değen yüzeyinin pamuklu olmasına dikkat edilmiş olmakla birlikte antialerjik bir yapıya sahiptir aynı zamanda uygun fiyatları ile de ailelerin yüzünü güldürmeyi başarmıştır.

Filtreleme

Fiyat

Marka

Ürün Çeşidi

Yaş

Cinsiyet

Renk

Şehir seçimi