Bebek Çorabı

Bebeklerin Renkli Yumuşakları

Bebek için tasarlanan bebek kıyafetleri ve çeşitliliklerinin güzellikleri malum bilinmekte. Bu kıyafetlerin tamamlayıcısı aksesuarları ise çok daha hoş ayrıntılar barındırmaktadır. Örneğin bebek çorapları geniş figür renk ve doku itibari ile severek aldığımız ve seçtiğimiz aksesuarlardan biridir.
Elbette ki güzelliğinin yansıra bebeğimizin ayak bileklerini sıkmayacak hassasiyette lastik boyun tipine sahip zarar vermeyecek şekilde olması gerekmektedir. Ayrıca bebek çorabı çeşitlerinin özellikle sağlık açısından ve parmaklarda terleme yapmaması açısından pamuk yoğunluklu olması hem ısı hem de teri alması bakımından önemlidir. Seçim yapmak bu öncelikleri belirledikten sonra desen form ve tasarımlarla değişiklik göstermekte çizgi kahramanlar ile bebeğinizin hayal dünyasına katkıda bulunabilirsiniz.
Bu anlamda bebek çorap üreticileri birçok seçenek sunmaktadır ve hemen her bebek giyim mağazasında bebek çorabı ile kıyafetleri tamamlamak ya da bebeğinizin ihtiyacını karşılamak mümkündür. Markalar özellikle bu çorapları 30 derecede yıkandıktan sonra serilerek kurutulmasını önermekte ve bebekler için hiç bir zararlı madde bulunmamasına ciddi önem vermektedirler.
Bebek kıyafet ve aksesuarlarının sık sık yıkanması sebebi ile de çorapların renklerinin solmamasına buna dair üretimler önemli noktalarından biridir. Bazı markalar şöyledir: Bebengo, Şirin, Müjde, Ballonet, Anıl, Katia gibi çorap firmalarının yanında LC Waikiki, Civil Çocuk Dünyası, Panço, Ebebek, Mayoral Bebek, Soobe gibi bebek giyim firmaları da kendilerine ait üretimlerle aynı hassasiyetle bebek çorap tasarımları ile öne çıkmaktadır.

Filtreleme

Fiyat

Marka

Renk

Şehir seçimi