Bebek Besin Isıtıcısı

Bebek Besin Isıtıcı
Anneler bebeklerini her zaman en iyi şartlarda büyütmek isterler. En çok sıkıntı çektikleri konulardan bir tanesi de mama veya daha önceden sağılan anne sütünün içilmeye hazır hale gelmesidir. Başka bir deyişle bebeklerinin ağız zevklerine göre sıcaklıklarını ayarlamak anneler için önemlidir. Fakat gelişen teknoloji ile annelerin artık bu tip dertleri kalmamıştır. Bebek besin ısıtıcıları ile hem evde hem arabada, tatile gittiğinizde bebeğinizin mamasını kolayca hazırlayabileceksiniz.
Tüm biberonlar için uyumlu bebek besin ısıtıcısı ile bebeğiniz için uygun gördüğünüz mama ısıtma derecesine geldiğinde kendisi tarafından 1 saat aynı sıcaklıkta tutabilen özelliği ile sıcaklığı koruma moduna geçip bebeğinizin mamasını sağlıklı bir şekilde korur. Bazı modellerde dijital ekran özelliği ile biberon ısısını ekrandan takip edebilir. Weewell, Chicco, Philips, Arzum, Loobex, Mamajoo gibi birçok markanın bebek besin ısıtıcıları ve besin ısıtıcı ile buhar sterilizi, biberon sterili ilaveten birlikte kullanım için de üretilmiştir. Tüm ürünlerde kolay kullanım ve hızlı ısıtma ve istenilen ısıya geldiğinde otomatik kapanma belli bir süre sıcaklığı muhafaza etme özellikleri mevcuttur. En fazla Chicco, Weewell ve Philips markaları anneler tarafından beğenilmekte ve tercih edilmektedir.
Philips markanın tercih edilmesi normal sütü istenilen sıcaklığı 2 dakikada buzluktan çıkarılan anne sütünü de 3 dakika gibi kısa sürede ısıtmaktadır. Açılabilir kapağı sayesinde büyük biberonları da ısıtabiliyor. Ayrıca dondurulmuş gıdaları ısıtmada yani anne sütleri için şu anlık tek uygulamadır. Fiyat açısından Weewell, Arzum, Mamajoo, Loobex de tercih edilirliği her geçen gün artmaktadır.

Filtreleme

Fiyat

Marka

Şehir seçimi