Filtreleme

Fiyat

Marka

Kaldır

Çeşit

Şehir seçimi

Seçili filtreler:

Seçili filtreleri kaldır
Marka:
Joie ×

Joie Bebek Arabası

Türkiye’deki bebek arabası üretim ve satış rakamları her yıl düzenli olarak artıyor. Bu yükseliş grafiği sadece bebek arabalarında değil yedek parça ve aksesuarlarında da aynı performans ile sergileniyor. Ülkemizde satışı yapılan en tanınmış bebek arabası markaları Chicco, Aytaç Bebe, 4Moms, Aldeba, Baby 2 Go, Baby Fox, Baby Max, Babyhope, Beneto, Britax-Römer, Bébé Confort, Casaul, Crystal Baby, Cybex, Graco, Inglesina, Johnson, Kanz, Kraft, Maclaren, Mamas&Papas, Massimo Ricco, Maxi-Cosi, Peg-Perego, Pierre Cardin, Pilsan ve Sunny Baby olarak listelenebilir.

Bilio.com’da en kullanışlı ve en ucuz bebek arabalarını karşılaştırıp, en gelişmiş bebek arabası modellerini birbirleriyle kıyaslayabilirsiniz. Bilio.com’dan bebeğinize en uygun arabayı seçerken şu çeşitler arasından tercih yapabilirsiniz: İkiz bebek arabası, seyahat/kombine bebek arabası, spor bebek arabası ve 3 tekerlekli/jogger bebek arabası.

Anne ve babalar bebek arabası satın alırken bu araçların bazı aksesuarlarının da ayrıca temin edilebildiğini unutmamalı. Bebek arabaları için özel olarak üretilen şemsiyeler, yağmurluklar, minder, ayak tulumu ve kılıf gibi aksesuarlar da ayrıca satın alınabilir.

Joie Brisk

Yorum yaz

Marka: JoieModel: BriskÜrün özellikleri:Tam yatma özelliği ile doğumdan itibaren üç yaşa kadar rahatlıkla kullanılabilirArkalar iki, önler tek tekerlekli olduğu için müthiş bir sürüş rahatlığına sahip bir ürünArka tekerleklerde tek noktadan kontrollü kablolu fren sistemine sahipÖn ...

  • Karşılaştır
Joie Extoura Travel

Yorum yaz

Marka: JoieModel: Extoura TravelÜrün özellikleri:Doğumdan itibaren (ihtiyaç olduğu sürece)36 aya kadar kullanılabilirTek elle katlanabilir, katlandığında ayakta durabilir.Katlandığında otomatik kilidi sayesinde açılmaz az yer kaplarÇift yönlüdür, anakucağı ile kullanılmadığı zaman ...

  • Karşılaştır