Filtreleme

Fiyat

Marka

Kaldır

Çeşit

Şehir seçimi

Seçili filtreler:

Seçili filtreleri kaldır
Marka:
Concord ×

Concord Bebek Arabası

Türkiye’deki bebek arabası üretim ve satış rakamları her yıl düzenli olarak artıyor. Bu yükseliş grafiği sadece bebek arabalarında değil yedek parça ve aksesuarlarında da aynı performans ile sergileniyor. Ülkemizde satışı yapılan en tanınmış bebek arabası markaları Chicco, Aytaç Bebe, 4Moms, Aldeba, Baby 2 Go, Baby Fox, Baby Max, Babyhope, Beneto, Britax-Römer, Bébé Confort, Casaul, Crystal Baby, Cybex, Graco, Inglesina, Johnson, Kanz, Kraft, Maclaren, Mamas&Papas, Massimo Ricco, Maxi-Cosi, Peg-Perego, Pierre Cardin, Pilsan ve Sunny Baby olarak listelenebilir.

Bilio.com’da en kullanışlı ve en ucuz bebek arabalarını karşılaştırıp, en gelişmiş bebek arabası modellerini birbirleriyle kıyaslayabilirsiniz. Bilio.com’dan bebeğinize en uygun arabayı seçerken şu çeşitler arasından tercih yapabilirsiniz: İkiz bebek arabası, seyahat/kombine bebek arabası, spor bebek arabası ve 3 tekerlekli/jogger bebek arabası.

Anne ve babalar bebek arabası satın alırken bu araçların bazı aksesuarlarının da ayrıca temin edilebildiğini unutmamalı. Bebek arabaları için özel olarak üretilen şemsiyeler, yağmurluklar, minder, ayak tulumu ve kılıf gibi aksesuarlar da ayrıca satın alınabilir.

Concord Neo Bebek Arabası + Concord Air Ana Kucağı

5,00 / 5 2 kullanıcı oyu 2 yorum

GÜVEN VE KONFOR BİRLİKTEArtık eskide kalmış, ondan bundan kalan eski bebek arabalarını bırakıp son teknoloji yeni model bebek arabaları ve ana kucakları ile tanışma, kullanma zamanı geldi. Concord Neo Bebek Arabası+Concord Air Ana Kucağı modelinde anne babaların rahat, bebeklerin ...

  • Karşılaştır
Concord Neo Bebek Arabası

Yorum yaz

Concord Neo Bebek Arabası + Concord Air Ana Kucağı Bir bebek arabasında aradığınız her şey Yeni Concord NEO; da: Tüm rakiplerine göre ultra hafif, katlandığında xxs(en küçük katlanan) ve en kolay açılıp kapanan bebek arabasıdır. Yeni alışveriş sepeti tasarımı; Alışverişleriniz içinçok ...

  • Karşılaştır