Mink Battaniye

Battaniye, üzerimize örttüğümüz bazen de yorgan üzerine ilave örttüğümüz yada sadece yatak örtüsü niteliğinde kullandığımız bir ev tekstili ürünüdür. Yün, pamuk, akrilik ve polyester ana hammaddesidir. Kuzu, devetüyü, lama, kaşmir, angora yünleri battaniye üretiminde kullanılır. Pamuk battaniyelerin % 100 pamuk olmakla birlikte değişik oranlarda polyester ve akrilik karışımı olanları da vardır. Akrilik battaniyeler ise % 100 akrilik olmakla birlikte atkı çözgü bağlantıları pamuk-pamuk, pes-akrilik çözgü kullanılarak dokunur. Battaniyeler desenli ve baskılı üretilmektedir. Dokuma battaniyeler ekose desenlerde tek kat veya çift kat dokunur.Skoc battaniyeler ekose deseninde tek kat dokumadır. Polar battaniyeler polyester elyafından üretilir. Raşel battaniyeler kamgarn ipliği ile iki kat tüylü olarak üretilirler. Keçe non-woven battaniyeler elyafın keçeleşme özelliği kullanılarak yapılır. Tek kişilik ve çift kişilik olmak üzere, 75x100, 85x110, 100x120, 100x150, 150x200, 160x210, 180x220, 200x240, 220x240, 230x250, 250x280 cm ebatlarında üretilir.
Günümüzde birçok kişinin battaniyelerin temizlenebilirliği ile ilgili tercihleri var. Çamaşır makinesinde yıkanabilir olması önemseniyor. Tabi ki aynı zamanda yıkandığında yıpranmaması da önemli. Öncelikle her ürünün ömrünü kullanma kılavuzuna uymak belirler. Kullandığımız deterjan, yumuşatıcı ısı ayarı durulama çok önemlidir. Bazı ürünler yıkamak yerine başka yöntemlerle de temizlenebilir. Bu yüzden alacağınız battaniyenin özelliklerini bilmeliyiz. O özelliklerin bize uyup uymadığına bakmalıyız. Sizlere sunduğumuz ürünlerin özelliklerini tek tek inceleyiniz. Bilinçli tüketici olmak aile bütçenize destek olmaktır.
Kalite ve fiyat çeşitlemesi konusunu bilio.com a bırakın. Biz sizin için araştırmalarımızı yaptık. Her ihtiyacınızda olduğu gibi, battaniye seçiminde de sizlere sayısız ürün sunuyoruz. Tekzen ve Kliksa başta olmak üzere tüm sitelerde değişik markaların farklı kalite ve fiyatları ile sizlere en ucuz, en kaliteli ürünleri en kolay yolla ulaştırıyoruz.

Filtreleme

Fiyat

Marka

Kaldır

Ürün Çeşidi

Renk

Şehir seçimi