Filtreleme

Fiyat

Marka

Şehir seçimi

Basınç Düşürücü

BASINÇ DÜŞÜRÜCÜ

İnsanlık tarihi buluşlarla, yeniliklerle ve insan hayatını kolaylaştıracak teknolojiyle her soruna
çözüm üretmektedir. Her alanda olduğu gibi basınç düşürücülerde birtakım sorunlara çözüm için ortaya çıkartılmış bir çözüm sitili olarak karşımıza çıkmaktadır.
Şebekeden gelen suyun şiddetli olması anlık olarak vanayı patlatabilmekte ve evleri, iş yerlerini su altında bırakabilmektedir. Üstelikte bir sürü masraf ve iş çıkartmaktadır. Böyle sorunları ortadan kaldırmak ve önceden tedbirli olmak için basınç düşürücü vanalar son derece etkili bir alet olmaktadır. Şebekeden yüksek basınçla gelen suyu bu aletle istediğiniz seviyeye indirebilir ve kullanım şeklinize göre vanayı patlatmadan ayarlayarak tesisatınıza su girişini sağlamaktadır.
Ayrıca basınç düşürücünün takıldığı binalarda yıllık ortalama %25'lik su tasarrufu gerçekleşmektedir. Küreselleşme yolunda hızla ilerleyen ve su kaynaklarının tehlike altına girdiği bu dönemlerde bu rakam çok çarpıcı gözükmektedir. Tabi basınç düşürücü tercihinde su borusunun çapına uygun seçim yapmak önem arz etmektedir. Binalara takılmasının yanında her su saatinin önüne de takılabilme imkânına sahip olmaktadır. Normal olarak 8 katlı bir bina düşünüldüğünde 1. kattaki su basıncı ile 8. kattaki su basıncı farklı olmaktadır.
Bu nedenle her daire için kullanılacak aparatın farklı olması daha sağlıklı bir yatırım olarak bilinmektedir. Çok uygun fiyatlarla bu cihaza sahip olunmaktadır. Sağlanılan su tasarrufu, kullanım kolaylığı ve kullanım şartları sonucunda alete verilen paranın karşılığından kat be kat fazlasının çıkarıldığının garantisi verilmektedir.

Yıldız 5340S Basınç Düşürücü Argon

Yorum yaz

Yıldız Basınç Düşürücü Argon - Muhafazasız 5340

  • Karşılaştır
Yildiz 5350s Karbon Basinç Düşürücü

Yorum yaz

Yıldız Basınç Düşürücü CO2 - Muhafazasız 5350

  • Karşılaştır