Banyo Halısı, Banyo Paspası

BANYO HALISI VE BANYO PASPASI

Kuşkusuz evi güzelleştiren ve mobilyalarınızı ön plana çıkaran, renkleri ve desenleri ile eve canlılık katan ve ayakları ısıtan ev aksesuarı halılardır. İster mutfak, ister oturma odası olsun banyo dahil evin her yerine konulabilmektedir. Halılar genellikle yünden üretilseler de buna istisna bir durum olarak kullanıldığı yere göre farklı üretilen bir halı türü vardır. Bu halılar Banyo Halıları ve Banyo Paspaslarıdır.
Halılar yünlü oldukları ve suyu emdikleri için kullanıldıkları bölgenin ıslak v nemli olmaması gerekmektedir. Islak ve nemli ortamlarda kullanılan yün ham maddeli halılar suyu emerek çabuk deforme olurlar. Banyoda kullanılmak üzere tasarlanan Banyo halı ve paspasları, suya son derece dayanıklı naylon ve yün karışımı iplikler kullanılmaktadır. Buda suyun emilmesini engellemektedir. Ayrıca halı ve paspasların alt kısımlarında bulunan plastik madde ile halı ve paspaslar zemine yapışarak halı veya paspasın kaymasını engelleyeceği gibi banyoda oluşabilecek olası bir kazanında önüne geçmiş olmaktadır. Banyo halılarının dikdörtgen ve yuvarlak olanları mevcuttur. Banyo halısı veyahut paspası alırken dikkat edilecek bir diğer husus ise rengidir. Banyonun ufak bir penceresi ve dışarıdan gelen ışık miktarı az olduğu için banyonuzu aydınlığı ve ferahlığı için açık tonlar tercih edilebilir. Banyonuz için halı ve paspas Burada kişinin zevki ön plana çıkmaktadır. Her insanın evi özeldir ve herkes evine gerekli özeni vermektedir. Firmalarda bunu düşünerek kullanıcının zevkine hitap edebilecek, değişik tarzlarda ve modellerde halı ve paspas seçeneğini müşterilerine sunmuştur.
Banyonuz için çeşitli şekil, desen ve renklerde Banyo halı ve paspasını Towello, Primanova, Karnaval, Wolly gibi daha nice markanın çeşitli ürünleri arasından sitemiz aracılığı ile seçebilir ve oturduğunuz yerden beğendiğiniz, uygun fiyatlı satıcıdan keyifli bir alışveriş yapabilirsiniz.

Filtreleme

Fiyat

Marka

Ürün Çeşidi

Renk

Şehir seçimi