Filtreleme

Fiyat

Marka

Kaldır

Şehir seçimi

Seçili filtreler:

Seçili filtreleri kaldır
Marka:
Garmin ×

Garmin Balık Bulucu

Balık Bulucu

Balık tutmak bir tutku olduğu kadar gelir elde etme konusunda da önemli bir kaynaktır. Deniz ve derin sularda
yapılan balık avcılığında yardımcı malzemeler her zaman önem arz etmektedir. Günümüzde balıkçılık konusunda birçok yöntem ortaya çıkmış durumdadır. Hepsinin hedefi daha büyük balığı tutmak ya da daha çok balığı tutmak olmaktadır. Bütün bu çabaların gelişen teknoloji sayesinde balıkçılık konusunda yeniliklerinde ortaya çıkmasıyla daha da cazip hale gelmiştir.
Balıkçılık borsaya benzer. Ülkelerin sosyal ve ekonomik olaylarında ki değişimlerine göre borsanın dalgalı havası balıkçılık mesleğinin eş değer bir meslek olmaktadır. İklimlerin değişmesi balıkçılıkta değişim yapar. Doğa olaylarındaki değişimler balıkçılık mesleğinde dalgalanmalara sebep olur. Bütün bunların sonucunda balıkların seçtiği meralar ve barınma bölgeleri değişim göstermektedir.
Hobi olarak yapılan balıkçılıkta en önemli unsur sabır olurken, ticari amaçla yapılan balıkçılıkta ise sabırdan çok destek malzemelerinin kalitesi önemli olmaktadır. Bu gibi durumlarda kullanılan hassas yapıdaki balık bulucu cihazlar sayesinde balık meraları tespit edilerek toplu balık sürüleri üzerine demir atıp bol miktarda balık tutulabilmektedir.
Garmin, Humminbird gibi markaları bulunan balık bulucular hassasiyetlerine göre elektronik sinyaller sayesinde balık sürülerini ekranda nokta, balık silueti veya daha gelişmiş türleri balıkları bizzat göstererek ticari amaçla yapılan balıkçılık da kazancı katlamaya destekte bulunmaktadır.

Garmin Echo 500c Balık Bulucu

Yorum yaz

Garmin'in yeni echo serisi balıkbulucuları! Ve hepsi de sonar performansını ve kullanım kolaylığını artırmakta.   8-seviyeli gri tonlamalı ekranlı ekonomik modellerden, süper parlak renkli ekranlı modellere kadar geniş bir model çeşidine sahip olan yeni Garmin Balıkbulucular dıştan ...

  • Karşılaştır
Garmin Echo 200 Balık Bulucu 010-00953-00

Yorum yaz

Garmin Echo 200 Balık Bulucu 010-00953-00A:link text-decoration: noneA:visited...

  • Karşılaştır
Garmin Echo 300C Balık Bulucu 010-00952-00

Yorum yaz

Garmin Echo 300c Balık Bulucu 010-00952-00A:link text-decoration: noneA:visite...

  • Karşılaştır
Garmin Echo 550C Balık Bulucu 010-00955-01

Yorum yaz

Garmin Echo 550c Balık Bulucu 010-00955-01A:link text-decoration: noneA:visite...

  • Karşılaştır