Bakım Çantası

Ebeveynler çocukları hususunda her zaman endişelilerdir. Çünkü bebekler ve çocuklar kendilerini koruyamazlar ve belli bir çağa kadar kendi ihtiyaçlarını göremedikleri için anne babalarının yardımları gerekmektedir. Örneğin tuvaletine söyleyemezler, vücutları hassastır, sıcak ve soğuk hava değişimlerinden çabuk etkilenirler, vücut dirençleri zayıf oldukları için yetişkinlere göre daha çabuk hasta olurlar. Bu bireyler için tedirgin edici bir durumdur. Bu durumlar için özelliklede seyahat eden ve bebeğiyle birlikte dışarı çıkan bireyler için bebek bakım çantaları hazırlanmıştır.
Bebek bakım çantaları içerisinde genelde Temizleme Mendili, Bebek Yağı, Bebek Şampuanı, sabun ve pişik kremi ve alt değiştirme örtüsü bulunmaktadır. Yani acil bir durumda çocuğun bakımını ve temizliğini yapmanızı gerektirecek çoğu şeyi bulundurur bir çantadır. Alt değiştirme örtüsü üzerinde bebeğinizin altını değiştirmenizi, Temizleme mendili alt değiştirme işleminden sonra temizliğin yapılmasını sağlamaktadır. Pişik kremi ile ıslaklık, idrar veya dışkıdan dolayı tahriş olarak kızaran bölgeye sürerek bebeğin pişik olmasını engelleyebilirsiniz. Bebek yağının fonksiyonu ise bebeklerde cilt nem dengesini korumak yani bebeğin cildini nemlendirmek için kullanılır. Bebek şampuanları ise yetişkin şampuanların çok farklı olarak içeriğinde kimyasal madde bulunmayan bebek saçları için en uygun bileşiklerden oluşmuş ve hemen hepsi göz yakmayan özelliği sahip şampuanlardır. Bebek sabunu da tıpkı bebek şampuanı gibi bebeğin cildinin temizliği için özel üretilmiştir.
Kısacası bebek bakım çantası bebek bakımı için bebeklerin hassas cilt yapısına göre üretilmiş ürünlerden oluşan ve ister evde olun isterseniz dışarıda olun bebek için son derece faydalı ürünlerin içinde bulunduğu ve kullanabileceğiniz çantadır. Siz bu çantaya bebek için gerekli olan diğer ürünleri de ekleyebilirsiniz.
En bilinen bebek temizlik maddeleri üreticileri, dünyaca ünlü ve kaliteli ürünlere sahip Nivea ile bebek ürünlerinde kalitesi isim yapmış Chicco gibi markalar ile Unibaby, Kraft, Wollex gibi bakım çantalarının ve içerisindeki ürünleri sitemiz aracılığı ile inceleyebilir ve istediğiniz yerden satın alabilirsiniz.

Filtreleme

Fiyat

Marka

Renk

Kullanım Tipi

Şehir seçimi