Ayakkabı Dolabı

Ayakkabı Dolapları/Evlerimizin Vazgeçilmez İhtiyacı
Evlerin vazgeçilmez bir parçası olan, antrede veya tercihe göre eviniz için en uygun göreceğiniz bölümde yer alan ayakkabı dolapları, ayakkabılarınızın düzenli ve kullanıma en uygun şekilde konulduğu ve ihtiyaç hissedilen ünitelerdendir. Portmantolara göre son yıllarda daha çok tercih edilmekte veya ikinci ürün olarak satın alınmaktadır. Çok amaçlı, raflı, aynalı, çekmeceli, çekmeceli ve raflı, kapaklı, kapaksız, tekerlekli, ayaklı modeller ile yapıldığı ürüne göre farklılık gösteren kumaş, metal, ahşap türlerinden tik, lake, meşe, ceviz, eskitme ve daha birçok çeşitli ve malzemeden üretilerek beğeninize uygun bir şekilde istediğiniz ölçülerde dekorasyonunuza farklı bir tarz katmakta ve aynı zamanda da önemli bir fonksiyonu yerine getirmektedir. Çok amaçlı, vestiyer dolap bir arada olan modeller olduğu gibi, yalnızca dolap şeklinde olup üst kısmının dekoratif amaçlı kullanılabilmesi mümkün olan ürünler de oldukça fazla tercih edilen modeller arasında yer almaktadır.
En yaygın olarak kullanılan markalar, çeşitli ebatlar ve renk ve malzeme seçeneği ile Koçtaş, İkea, Alpino, Prado, Adore, Metalia, Atadan, Kenyap’tır. Gündelik kullanımda çok fazla yer tuttuğundan, dayanıklı ve portatif olanları tercih edilmekte veya portmanto türü olarak da kullanılmaktadır. Çok yer kaplayan portmantoların aksine son dönemde ayakkabı dolapları tercih edilerek küçülen evlerimizde metrekareden de tasarruf edilmektedir. Alırken çok amaçlı olmasına, raf boyutlarının koyacağınız ayakkabı vb. boyutlarına uygunluğuna, çekmece ve rafların kullanışlılığına ve dayanıklı olmasına dikkat edilmesi iyi bir seçim yapmak için önemlidir.
Bilio com’da onlarca ayakkabı dolabı modelini ve markasını bir arada görüp, inceleyerek, bütçenize ve zevkinize en uygun olanları karşılaştırarak en fonksiyonel ve dayanıklı ürünü seçerek, ayakkabılarınızda düzenli görünümü kolaylıkla sağlayabilir aynı zamanda ev dekorasyonunuzun şıklığına şıklık katabilirsiniz.

Filtreleme

Fiyat

Marka

Şehir seçimi