Filtreleme

Fiyat

Marka

Şehir seçimi

Astar Boya

Rutubete Son

Su kesici, nem önleyici ve rutubet giderici özelliği olan astar boyalar sayesinde sizde rutubet yüzünden her yıl
boya yapmaktan kurtulacaksınız. Yeni boya yaptım her taraf patladı derdinden kurtulacaksınız. Özellikle bodrum katı ve çatı katında oturanların sık yaşadığı sorun olan rutubet orta katlarda banyo ve pencerenin olduğu duvarda sıva katmanlarının pul pul dökülmesi olarak ortaya çıkan kötü görünmekle birlikte sağlık için de hayli zararlı olabilen rutubetten kurtarır.
Yeni alçı yapılan yüzeylerde boyayı pürüzsüz gösteren alçılar olduğu gibi yağlı boya ve su bazlı boyanmış bir duvarı başka bir boyayla boyamak için kullanılan dönüşüm astarları da mevcuttur. Sizin de evinizde benzer problem varsa ya da bu problemi hiç yaşamak istemiyorsanız boya yapmadan önce astar boya yaparak bu sorundan kurtulmanız mümkün. İç ve dış cephe için kullanılan astar boyalar hem sağlığınızı hem de her yıl yeniden boya yapma zahmeti ve masrafından cebinizi korur.
Önde gelen boya firmalarının ürettiği astar boyalar içinde sık kullanılan bir ürün Polisan poligard su kesici astar hem iç hem dış mekân kullanımına uygundur. Marshall enamel sentetik astar yağlı boyadan sonra su bazlı bir boya yapacağınız zaman kullanılması gereken dönüşüm astarıdır kullanılmadığı taktirde duvarı boya tutmayacaktır. Natura exelans astar 15 litre iki artı bir ev için yeterlidir. Overline alçı astarı on beş litre yeni yapılan alçı yüzeylerde boyanın daha güzel durmasını sağlar.

2
;