Filtreleme

Fiyat

Marka

Şehir seçimi

Asma Kilit

Asma Kilit

Dünya üzerinde nerede olursa olsun, dünyada yaşayan herkes bilir ki insanlar çokta güvenilir varlıklar
değillerdir. İnsanlar tanımadıkları insanlara hatta bazen tanıdıkları insanlara bile güven duymamaktadırlar. Bu bağlamda ortaya çıkmış bu devirde babana bile güvenmeyeceksin sözü de bu olayın gerçekliğini kanıtlamaktadır. İnsanların gözünü boyamış olan para kazanma hırsı onlara istemedikleri şeyleri yapmaya mecbur bırakmaktadır.
Siz de çoğu sefer büyüklerinizden artık devir değişti, eskiden böyle değildi gibi laflar işitmişsinizdir. Ancak ne yazık ki bunların hepsi doğru olup bu devirde insanların çoğu diğerinden nasıl bir şeyler kopartabileceği üzerine yoğunlaşmış ve sürekli o amaçla hareket etmektedir. Bu gibi hatta daha da fazla nedenlerden ötürü insanlar korumak istedikleri şeyleri gizli tutmakta ve hatta gizli tutmanın yanı sıra kilitler vurmaktadırlar.
Bunun en pratik yolu ise tabi ki asma kilit. Hem kolay kullanımı hem de uygun fiyatıyla her an her saniye nerede kullanmak isterseniz işinize yarayacak olan asma kilit, kilidinin yalnızca anahtarıyla açılıyor olması nedeniyle de istemediğiniz şeylere sizden başka kimsenin ulaşmasına izin vermez. Bu nedenle de son dönemde insanların çoğu asma kilit kullanmaktadırlar. Sizde unutmayın ki siz ve eşyalarınız son derece önemli ve başkalarının el uzatma ihtimali karşısında kalmayacak kadar değerlisiniz. Bu nedenle özel ve ulaşılmasını istemediğiniz eşyalarınızın korunması ve gizlenmesi için en önemli ekipman asma kilittir.

9
Yuma Kilit Yuma Kayar Milli Asma Kilit

Yorum yaz

Darbe, paslanma, ve çürümelere karşı dayanıklı MS 58 pirinç gövde ve silindir. Korumaya alınmış, kesmeye ve darbeye dayanıklı sertleştirilmiş krom kaplama çelik mil. Paslanmaz yaylar. Özel dizaynı ile ekstra güvenlik. TS 12685 EN 12320 standardında TSE belgesi. Tek anahtarla ...

  • Karşılaştır
Tri-Circle Yassı Çelik Asma Kilit 60 mm

Yorum yaz

Tri-Circle Yassı Çelik Asma Kilit 60 mm. br960

  • Karşılaştır
Yale 4 Şifreli Prinç Asma Kilit 40 mm

Yorum yaz

Yale 4 Şifreli Prinç Asma Kilit 40 mm 97234

  • Karşılaştır
Tri-Circle Muhafazalı Çelik Asma Kilit 70 mm

Yorum yaz

Tri-Circle Muhafazalı Çelik Asma Kilit 70 mm. br701

  • Karşılaştır
Yale Motosiklet ve Bisiklet Kilidi Anahtarlı 10 mm Çelik

Yorum yaz

Yale Motosiklet ve Bisiklet Kilidi Anahtarlı 10 mm. Çelik 90344

  • Karşılaştır
Kale Kilit Şifreli Asma Kilit 20-400

5,00 / 5 Yorum yaz

Kale Kilit Şifreli Asma Kilit 20-400

  • Karşılaştır
Yale 3 Şifreli Prinç Asma Kilit 22 mm

Yorum yaz

Yale 3 Şifreli Prinç Asma Kilit 22 mm 97232

  • Karşılaştır
Tri-Circle Yassı Çelik Asma Kilit 70 mm

0,50 / 5 Yorum yaz

Tri-Circle Yassı Çelik Asma Kilit 70 mm. br970

  • Karşılaştır